לאחר שסינגל הבכורה שלו "מאמין בי", זכה לפרגון וחיבוק מהתקשורת ומתחנות הרדיו (גלגלצ, YNET, כאן מורשת, ערוץ 14, קול פליי, גלי ישראל ועוד). הזמר והיוצר אביה שרמן משיק כעת סינגל שני, אותו מקדיש לזכרו של חברו רס"ל אלחנן קליין ז"ל.

"הנה אני" – הוא שיר פופ קיצי ואופטימי, אותו כתב והלחין אביה לאחר ששב מהלחימה בעזה עם חייליו. את השיר מלווה קליפ מושקע וצבעוני במיוחד, בניחוח בינלאומי ויוצא בימים אלו, בתקווה לתת אור ושמחה לכל מי שזקוק וצריך.

אביה הוא קצין במילואים בחטיבת גבעתי, סקסופוניסט וסולן להקת 'אשירה'. בימים אלו הוא עובד על אלבום בכורה חדשני ומסקרן ומופיע ברחבי הארץ עם מופע מקורי ופורץ דרך לבני נוער בשם 'ברית'.

אביה שרמן מספר על השיר: "דווקא בתוך שדה הקרב, הבנתי כמה החיים שלי הם מתנה, כמה זה לא מובן מאליו כל מה שיש לי.  השיר 'הנה אני' נכתב מתוך הכרת תודה עצומה לבורא עולם על החיים, על חצי הכוס המלאה ועל הרצון לחיות את הרגע, את הכאן ועכשיו.

 

אני רוצה להקדיש את השיר הזה לזכרו של חבר שלי, אלחנן קליין הי"ד שנרצח בפיגוע ירי כשהיה בדרכו חזרה מהמילואים לביתו בשומרון. אלחנן אהב את החיים, הוא היה בחור פראי, שמח ומאיר פנים שאהב אופנועים, טבע וחברים ואני מתגעגע אליו מאוד".

תגובות

להשאיר תגובה