אמסלם, תבחן אפשרות להרחבת המחלקה הייעודית המציעה חופשות יוקרה ביעדים פרטיים ומבודדים ברחבי העולם, הודות לדרישה גוברת מקרב לקוחות הקבוצה

קבוצת אמסלם תיירות ונופש, נבחרה לנציגה הרשמית לשיווק אי היוקרה הפרטיprivate  Island Fregate      באיי סיישל. Fregate Island ידוע כאחד האיים המובילים והמסקרנים בעולם. מזה שנים האי מהווה נחלתם של משפחות אצולה, אנשי עסקים וכוכבי הוליווד הודות ליופיו המרהיב, ייחודיותו ולפרטיות המוחלטת שמציע לאורחיו הרחק ממצלמות הפפראצי. האי מהווה שמורת טבע ייחודית המשמרת את האקו-סיסטם ומחבקת את הטבע הפראי. קיומם של צבי ים ויבשה באי תורמים גם הם ליצירת חווית אירוח בלתי נשכחת.

Fregate Island private משתרע על פני שטח של כ-2.19 קמ”ר וכולל 7 חופים פרטיים מרהיבים ביופיים. ההגעה אל האי מתאפשרת באמצעות מסוק פרטי. האי כולל 13 Pool villas ו- 3 pool villa Twin. בנוסף, וילה מלכותית The Banyan hill estate המשתרעת על פני שטח של למעלה מ- 1,100 מ”ר עם מיטב הפסיליטיס.
וילותPool  מפנקות המשתרעות על פני 450 מ”ר. בכל וילה ג’קוזי ובריכת אינפיניטי פרטית המשקיפים בקו ראשון לים  ב- 50 גוונים של כחול. וילות אלו יכולות להכיל עד 5 אנשים. וילות ה- TWIN גדולות במיוחד- 650 מ”ר ומשלבות חלל משותף של מבואה, סלון עם פינת עבודה, ג’קוזי ובריכת אינפיניטי עצומה בקו ראשון לים. החדרים מרוחקים ובמפלסים שונים על מנת לייצר תחושת ביחד ולחוד ועל כן אידיאליות למשפחה מורחבת, או לקבוצת חברים.

אורחי האי ייהנו מרמת אירוח הגבוהה ביותר על בסיס  FB, כולל בר אלכוהול יוקרתי ותוצרת מקומית הכלולים במחיר. Personal assistance צמוד בכל וילה לאורך כל משך השהות, ארוחות שף מושקעות בלוקיישנים ייחודיים ויצירתיים באי, קלנועית חשמלית צמודה (באגי) לניידות חופשית באי, דייג, צלילה בריף היפה בעולם, טיולים רגליים, סיורים מודרכים בטבע, ספא מפנק, שיעורי יוגה על צוק המשקיף על האי, חדר כושר, ביקור בחממה המאפשרות גידול עצמאי של הפירות והירקות הטריים בטכנולוגיות מתקדמות ועוד.

יעקב אמסלם, מנכ”ל ובעלים של קבוצת אמסלם תיירות ונופש, מסר: “אנו שמחים להיות נציגים רשמיים של אחד האיים הפרטיים הבולטים בעולם. מדובר באי המיועד ללקוחות בעלי מודעות לצריכת שירותים יוקרתיים אשר חוו וטעמו מהעולם ומחפשים את הדבר הבא. חווית האירוח באי ייחודית ומאפשרת להתחבר לטבע ברמה הגבוהה ביותר. כל אורח יוכל למצוא אלטרנטיבה להעדפותיו האישיות בין אם הוא חפץ להתבודד ולהגיע לניתוק מוחלט מהמציאות העמוסה ובין, אם מעוניין ולקחת חלק משפע הפעילויות שמציע האי”. עוד הוסיף אמסלם “אנו עדים בשנה האחרונה לדרישה גוברת של כ- 15% מלקוחות הקבוצה, לחופשות מיוחדות ויוקרתיות באזורים פחות מתוירים ובתוליים בהם יכולים הם לחזור להיות אנונימיים למשך ימי החופשה. אנו צופים כי פתיחת יעד מסקרן זה תוביל לגידול משמעותי בהיקף המכירות של הקבוצה בשנה הקרובה”.

מרינה שכטמן-דוד, מנהלת מחלקת חופשות היוקרה באמסלם תיירות ונופש, הוסיפה: “צוות האי FREGATE ISLAND מונה כ-130 עובדים מקצועיים אשר נבחרו בקפידה על מנת למלא אחר כל הרצונות והחלומות של לקוחות המקום. זאת לצד השמירה על מעטה חשאיות ופרטיות מרביים כך שכל אושיה ציבורית, או אנשי עסקים ידועים יוכל לקבל בחזרה את פרטיותו למספר ימים ללא דאגה. כל אלו למעשה מהווים את סודות הקסם של המקום ומסבירים את היותו אהוד במיוחד בקרב עשירי עולם”.
עלות השהות ללילה באי FREGATE ISLAND PRIVATE -הנה החל מ- 4,000 אירו לווילה.

 

לפרטים נוספים- אמסלם תיירות ונופש:
טלפון: 04-6700900 שלוחה 5665

תגובות

להשאיר תגובה