חברת פגסוס טיולים חוזרת לאבו דאבי ומציעה טיולים לנסיכויות הבולטות באיחוד האמירויות-אבו דאבי ודובאי החל מ-1150$ יציאות החל מ- 12.4.21

חברת פגסוס טיולים מציעה טיולים לנסיכויות הבולטות באיחוד האמירויות, אבו דאבי ודובאי כמו גם נסיכויות נוספות ופחות מוכרות. לאחר תקופה ממושכת בה היתה אסורה הכניסה לאבו דאבי בפני ישראלים בשל מגבלות הקורונה, כעת נפתחה הכניסה וניתן יהיה ליהנות גם מהאתרים הייחודיים אשר בעיר הבירה.

הטיול בדובאי משלב ארכיטקטורה מודרנית המשלבת את הבורז' חליפה, הנמל ומבנים עצומים ומופלאים שההקבלות לתקופות הרומיות האדירות אינן מביישות. השילוב של תרבות מקומית מסורתית שהושפעה במאה הקודמת מגילויי הנפט ושינו את יחסי הכוחות באזור יחד עם חוויות מידבריות . נוכל לבקר באתרים הבולטים באבו דאבי, ביקור במוזיאון מורשת הכפר, מסגד שייח' זאיד כולל  ארמון האומה, מתחם פרארי וורלד. בדובאי ביקור בתצפית גשר הזכוכית, שיט בסירה מסורתית, ביקור בגן הפרחים הגדול בעולם, עלייה למגדל הגבוה בעולם בורג' חליפה ובילוי חוויתי במדבר.

הטיול הראשון ל- 7 ימים 6 לילות כולל חצי פנסיון.

Abu Dhabi / UAE – January 3, 2019: Louvre museum in Abu Dhabi. View of beautiful Louvre exterior with waterfront and wooden sailboat.

איתמר ניר מנכ"ל פגסוס טיולים " אנו שמחים על הפתיחה המחודשת של אבו דאבי, עם ישראל צמא לטייל ומחפש יעדים חדשים פתוחים ובטוחים. זו הזדמנות נפלאה לחשוף חלק נוסף וחדש מהעולם שהיה לנו כפרי האסור, העידן החדש שנפתח עם העולם הערבי מהווה בשורה מרעישה לענף התיירות, אלפי ישראלים מתכוננים ומדמיינים לכבוש את היעד החדש. אנו בפגסוס נערכנו ביסודיות כדרכה של החברה ובנינו מגוון רחב של טיולים לאמירויות המציעים ספקטרום רחב של האפשרויות"

 

תגובות

להשאיר תגובה