חשבתם מה באמת קורה כשאתם עושים לייק לתמונה של בר רפאלי עם בקבוק משקה חדש ונוצץ שהיא אוחזת ביד? או כמה כסף אתם מכניסים לאסי עזר כשאתם צופים פסיביים בפרופיל שלו באיסנטגרם כשהוא מתייג מקום כזה או אחר? Tlvtimes מביא לכם את המחירון המלא כפי שמסרו לנו מנהלי שיווק, משרדי יחצ וקבלני סלבס. וזה המון.

אם בעבר הייתם רואים את ירדנה ארזי באה להשקה, זה היה בעיקר כי כמו כולם היא רצתה להצטלם ולזכות בדקות של חשיפה, היום, המצד שונה לחלוטין והפך להיות אבסורדי. ראיתם את בר רפאלי בהשקה? אל תתבלבלו, לבעלים של העסק זה עלה כסף. הרבה כסף.

“להביא סלבס לארוע יחסי ציבור הפך להיות נטל כלכלי לכל לקוח” אומרת השבוע אשת יחסי ציבור מובילה שמתעקשת להישאר בעילום שם מהסיבות המובנות.  “היו לי במשרד לא מעט קמפיינים שבהם לקחנו סלבס שיצטלמו עם המוצר ואז גילינו כמה זה יקר ולא תמיד אפקטיבי במיוחד ללקוח” היא מוסיפה.

זוכרים שראיתם את אסי עזר מדבר על מאמן הכושר שלו? את בר רפאלי בבגד ים כזה או אחר כולל תיוגים? אז לכם זה כלל צפיה בחינם ואפילו סוג של נסיון חדירה לתת מודע שלכם, ללקוח שהביא לטאלנטים את המתנות היוקרתיות זה עלה גם כסף. הרבה כסף.

“יאנה יוסף אמנם לא עשתה כלום בחיים שלה פרט מלהיות אשתו של ציון ברוך, אבל עם הפוזה בא הרעב, ועם זה יש כמובן תג מחיר. להביא את יאנה יוסף להעלות תמונה לאינסטגרם שלה עם מוצר זה או אחר יעלה ללקוח שלי לא פחות מ-5000 שקלים והיא עוד נחשבת לזולה” מציין איש יחסי ציבור. זוכרים שקראתם על ההריון של ליהיא גרינר שלגמרי במקרה נחשף בארוע יחסי ציבור? אז זהו, שזה ממש לא במקרה, על אותו סוד שנחשף דווקא שם, קיבלה גרינר לא פחות מ-5000 שקלים באופן רשמי בסיום הארוע.

אז מה המחירון?

עבור תמונה של בר רפאלי שמחזיקה מוצר אתם כמובן תצטרכו לתת לה אותו ואם תרצו פרוטקציה כדאי לתת גם אחד לאמא ציפי כדי לחזק את הקשר, המחיר יעמוד על סכום שינוע בין 10.000-15.000 שקלים

אסי עזר, אושית איסנטגרם ידועה שעסוק בעיקר לפרגן לבן זוג שלו ולאחותו הבלוגרית לא יהסס לפרגן למוצר שלכם בתמורה לסכום של כ-7000 שקלים.

יאנה יוסף תוכל לעשות לכם מערוף ולעשות את אותה עבודה ב5000 שקלים.

נטלי דדון שכבר מיזמן איבדה את הרלוננטיות בעולם הזהר עדיין דורשת ומקבלת סכומים שנעים בין 3000-5000 שקלים

עדי הימלבלוי שרק עכשיו ילדה תציע לכם את אותו שירות באותו טווח מחירים

יובל שרף ונינט חולקות את אותם סכומים ויציעו לכם פרסום סמוי גלוי וממקסם במחירים שינועו בין 10.000ל-15.000 לתמונה.

ונקנח בשחקן עופר שכטר שלא מהסס לדרוש עבור תמונה באינסטוש לא פחות מ- 5000 שקלים.

את הרשימה סוגרות התאומות חלפון שיעשו את אותו הדבר אבל ביחד ובמחיר השווה לכל עסק. הטווח בין 500-1000 שקלים

“זה הפך להיות חלק מהמשחק, לחברות היום יש תקציבי ענק שמתואמים לנושא האינסטגרם והפעילות השיווקית, זה כאילו הפך להיות חלק ברור מהתקציב למרות שלפעמים מדובר בעיקר בפעולת מיתוג ולאו דווקא בקידום מכירות מאסיבי” מסכם קבלן סלבס.

תגובות

להשאיר תגובה