ביום שני השבוע התכנסו סלבס להשקת לוח השנה של מגזין ‘בלייזר’. גם אנחנו היינו שם כדי לשמוע מה מאחלת לעצמה הדוגמנית דר זוזובסקי ולמה הצמוד שלה לי בירן לא חוגג סילבסטר. וגם איזו הפתעה מצפה לרגב הוד בקרוב ? ולקינוח מה הבנות של ‘האיט גירלז’ מאחלות לעצמם לשנה הבאה ? (רמז: הרבה סקס)

ניצלנו כמה רגעים בהן הדוגמנית דר זוזובסקי הייתה ללא בן זוגה לי בירן כדי להתפעל מהמקטורן שהיא שמה על השמלה שלה ובדרך היא סיפקה לנו חוויות מהצילומים שלה ללוח השנה של מגזין הגברים ‘בלייזר’ : “הצילומים היו בוילה מהממת בחופית והיה ממש כיף ואני מקווה שגם התמונות יצאו סבבה”. לשנה החדשה מאחלת לעצמה זוזובסקי “רק בריאות” לא שהבחנו שמשהו לא כשורה אבל גם אנחנו מצטרפים.

לי בירן בן זוגה שנראה עם חולצה מהודקת משהו. לא נראה ממש מצטער על כך שהעונה האחרונה של ‘החממה’ בכיכובו הסתיימה “אני מאמין שכל סוף זאת התחלה של משהו חדש אחר. אנחנו מסיימים בקול תרומה רמה ואני חושב שזוהי העונה הטובה ביותר שהייתה לנו”. איך בירן מסכם את השנה שהייתה לו? “ברוך השם אנחנו בריאים זה הכי חשוב. חוץ מזה לוקחים את הזמן באיזי עוד עונה כזאת של חממה ועוד חנוכה אבל אנחנו מצפים לעונה החדשה של ‘פצועים בראש’. זאת הייתה אחלה של שנה”. אם כך מה אתה מאחל לעצמך לקראת השנה החדשה ? “האמת אני כבר חגגתי את ראש השנה כך שאני לא ממש חוגג את השנה האזרחית”.

דנה זרמון ואבישג נגר הבנות הלוהטות של האיט גירלז נראות מחוייכות מתמיד “אנחנו סוגרות את 2015 וכבר מחכות ל 2016” מספרת זרמון וגם מקווה שבשנה הבאה היא תופיעה בעצמה על לוח השנה הלוהט “יש שאיפה שזה יקרה ב 2016”. העונה השנייה של התוכנית בכיכובן כבר יצאה לדרך וזרמון מבטיחה לנו “שיהיו הרבה הפתעות”. למרות ההצלחה שלהן השנה הבנות לא מתרגשות במיוחד ומספרות שזה די היה להן ברור “מה שהפתיע אותנו שזה קרה הרבה יותר מהר מימה שציפינו לו.גם לפני התוכנית” מספרת נגר ומזכירה לנו “שעשינו שיתופי פעולה בארץ ובעולם ולמרות האיט הוסיפה לנו המון אנחנו כבר עובדות לא מעט זמן”. וזמן לסיכומים ? “שנה מלאה בעשייה” אומרת בסיפוק נגר ואליה מצטרפת זרמון שאומרת “זאת הייתה שנה של הגשמת חלום” עבורה.

ואם רציתם לדעת מה מאחלות לעצמן הבנות אז לנגר יש תשובה ישר ולעניין “הרבה בגדים וסקס” ולא בטוח שבסדר הזה.

הזמר והשחקן רגב הוד נראה מהלך לו ברחבת האומן 17 כמי שלא ממש מוצא את עצמו “אני מאוד הייתי רוצה למצוא את עצמי על אחד השערים של ‘בלייזר’ הוא אומר ספק ברצינות ספק בצחוק. הוד שבעבר השתתף בתוכנית ‘היחידה’ לא מביט לאחור בגעגוע “זה היה ועבר ועכשיו הזמן להביט קדימה לפרויקטים חדשים”. ואם אתם מתעניינים לדעת לגבי פרוייקט חדש הוד נאלץ לסחור פיו ורק לומר לנו “שיש משהו באופק אבל אני לא יכול לדבר עליו”. אנחנו כוססים ציפורניים.

השנה האחרונה עשתה להוד רק טוב “היו לי הופעות טובות ומוזיקה ואני מקווה שהשנה הבאה תהיה יותר טובה ממנה”. ואכן כל הסימנים מעידים שזה מה שהולך לקרות מכיוון שבקרוב מצפה לרגב אלבום חדש שהוא עומד להוציא ואם זה לא הספיק לכם הוא מפתיע אותנו כהוא מבשר שיש תינוקת חדשה שעומדת להגיח לעולם. מזל טוב

עמר רוזן פליט הריאליטי ‘הישרדות’ לא סתם הגיע להשקה החגיגית “אני אומר לכם אני פשוט חייב לוח שנה. אני לא ממש הבנאדם הכי מסודר כך שאם יהיה לי לוח כזה זה בטח יעזור”. תובנות מהישרדות ? “אני ממליץ לכל אחד לנסות”. אבל לא בטוח שהוא היה חוזר על התענוג “זה היה מאוד קשה לכן אני לא בטוח שהייתי חוזר על זה שוב”. לשנה החדשה מאחל לעצמו רוזן “שהיא תהיה טובה לפחות כמו השנה שהייתה לי”.

פגשנו גם את בן אל תבורי מ’גולדסטאר’ שהגיע להשקה החגיגית מוכוון מטרה “מקווה לתפוס פה כמה דוגמניות” הוא אומר ומיד מצטער על כך. לאחר הלהיטים חורכי המסיבות ‘דובי גל’ ו’בא לה לרקוד’ הוא נשמע מרוצה גם מהלהיט העכשווי ‘ברבי’ שכבר עומד לאחר חודש על כמעט שש מיליון צפיות “אני יישמע אולי קצת שחצן אבל ידענו שזה הולך להצליח”. הוא מספר ומוסיף “אם לא הייתי מאמין בשיר לא הייתי מוציא אותו ולא היינו משקיעים בו כל כך הרבה”. ואם כבר מדברים על סיכומי שנה לתבורי זו הייתה חתיכת שנה “זה היה מדהים. זו הייתה השנה שלי”. תבורי וסטטיק עובדים כרגע על פרוייקט חדש והם מלווים אחד את השני “אבל הוא לא יכל להגיע מסיבות אישיות להשקה”. זה בסדר , אנחנו סולחים.

הדוגמנית האקסית של יהודה לוי, לי לוי מספרת לנו שהשנה היא הרגישה שעברה עליה כמו גל ענק של חוויות וריגושים “קרו לי דברים טובים וגם פחות אבל אין ספק ששנת 2015 שינתה את חיי ואני מקווה ש 2016 גם תשנה את חיי”. וזה גם מה שאנחנו מאחלים לקוראים

  עריכת וידאו : איתן אלחדז 

תגובות

להשאיר תגובה