הפרזנטוריות החדשות

ביום חמישי נפגשו עשרות נשות החברה לחגיגה כפולה – הצגת הפרזנטוריות החדשות של HELGA REKANATY – אוולין הגואל ורוית אסף, שיסייעו בקמפיין לקידום מרכז הטיפולים החדשני במגדל עזריאלי ראשונים, ולהשקת ספרה החדש של הלגה רקנטי 'ליופי חוקים משלו' – הספר המקיף ביותר שנכתב בישראל בתחומי הקוסמטיקה וטיפוח העור.

"נשיות בעיני היא השילוב בין טיפוח הנפש וטיפוח החוץ", אמרה אוולין הגואל. "להיות צעירה בגופך נותן לך את החופש להיות צעירה בנפשך. לא סתם אומרים שהקוסמטיקה הכי טובה היא האושר – השילוב בין אופטימיות וטיפוח תיתן לך את המראה שתמיד חלמת עליו, ותשמר את המתנה הנפלאה שהטבע נתן לך".

עוד נשות עסקי שהשתתפו באירוע:ענת סטאריק דהאן-מנכלית משותפת של  רשת מלונות טמרס

רונית רינגל, גילי בר- דירקטורית בחברת חשמל, איריס הרשקוביץ, בת שבע בטבליל- בעלים של קלאב הוטל,ענת עליזי- אשת חברה מקושרת לכלם,  מיה ברטוב, רבקה רזניק- בעלת בלוג משלה, שירי נדל, אורית מור סיניבר, רונית אבישר, יעל זאב רון, לאה גבנר מנהלת לרוחות פרימיום בדיסקונט, איריס וייס בעלים של קאמור (במו) ושותפים של סופרין(חב נדלן ענקית) אורנה נאוי, פנינה סלע, תמרה רייטן, רייצ’ל ויצמן- בעלי בתי מלון באירופה,  ציפי כרמלה אימו של אסף (תיכף אברר שם משפחה של אסף)מנכל מיקרוסופט, נינה סובוצקי, דניאלה שלף, נורית לשם- ארכיטקטית ידועה, ליאורה אשר,,לאה ויליגר- גרושתו של יוסי ויליגר ובת זוגו של מנכל חברת מזון ענקית(תיכף אברר), רחלי אנג’ל, דנה אלקון, יעל רבהון מנכלית של סימילאק ישראל, אביבה הנדלר(יהלומים).גלית שרבט(בעלים של חברת בניה) ענת סטאריק דהאן, ענת בר, ענת לנדא, סיגי שבע, אולגה אוראל. שרית רסין- בעלים של אופטיקנה.

צילומים: אור גפן

תגובות

להשאיר תגובה