מי שימח את הילדים של עמותת שניר, איפה חגג יו"ר קבוצת נוקס יום הולדת ואיפה נשפכה שמפניה כמו מים. רכילות עסקית
במסגרת פרויקט מנהיגות של ילדי עמותת שניר, הגיעו במוצאי שבת האחרון 13 ילדים שצפו במשחק נבחרת הכדורסל של מכבי תל אביב אל מול נבחרת הרצליה. הילדים הוזמנו ע"י איש העסקים יקי אמסלם ממייסדי העמותה , אשר אירח אותם בתא צפייה מפואר (תא כבוד)בהיכל הספורט ביד אליהו, שהתקיים בהיכל מנורה מבטחים ביד אליהו. הפתעה מיוחדת נרשמה אצל הילדים: פגישה עם כוכב העבר של מכבי ת"א ונבחרת ישראל בכדורסל, דורון ג'מצ'י.
הפקת יום ההולדת המסורתית של איש העסקים ויו"ר קבוצת נוקס דן נפתלי על גג גן העיר תל אביב. קבוצת נוקס הינה קבוצת חיי הלילה הגדולה בישראל נכון להיום ומפעילה כ-8 מקומות בילוי מובילים ונחשבים בתל אביב. אל מסיבת יום ההולדת הגיעו המוני אנשים ובניהם גם מספר לא מבוטל של אנשי עסקים ומשפחתו של נפתלי : רוני ואורה נפתלי הריו של דן , דודו – יהודה נפתלי מבעלי מי עדן וקניוני ביג , ג'ורגי אקירוב , השף של האלפיון העליון דויד פרנקל , סגן ראש עיריית תל אביב אסף זמיר עם בת זוגתו מאיה ורטהיימר , אירנה ורמי שלמור ואחרים.
כ – 150 תורמים הגיעו בשישי האחרון להקרנת פרמיירת הסרט המועמד ל 3 פרסי גלובוס הזהב : " הנערה הדנית "בכיכובו של אדי רדמיין המגלם אישה, שנערכה בקולנוע גלובוס בפ"ת. האירוע נערך במסגרת מעגל נשים סביון הפועלות למען תמיכה בילדים ובני נוער משכבות חלשות, למשפחות במצוקה, לקשישים ולניצולי שואה.
נור עאמר מונה לסמנכ"ל רשת מלונות "קלאב הוטל". נור עאמר (51), בוגר קורסים למלונאות בארץ ובחו"ל, מונה בימים אלו לסמנכ"ל רשת מלונות "קלאב הוטל" ישראל. בעבר שימש בתפקידי ניהול שונים ברשת מלונות ישרוטל (חוות הברון, לגונה ורויאל ביץ'). ברשת מלונות קלאב הוטל שימש נור בתפקידי ניהול שונים מפתיחת מלון קלאב הוטל אילת ועד לתפקידו האחרון כמנכ"ל מלונות קלאב הוטל באילת (קלאב הוטל אילת וקלאב אין). מנכ"ל רשת "קלאב הוטל" ישראל הינו מר רוני פיבקו.
בסוף השבוע הגיעו לארץ בכירי תאגיד התיירות הבינלאומי BCD וחתמו עם חברת דיזנהאוז על שיתוף פעולה שהחל מינואר דיזנהאוז תקיים כנסים ואירועים בינלאומיים בישראל. בתמונה מימין: ז'רון דויקר במנכ"ל פיתוח עסקי של תאגיד BCD ועודד חודורוב סמנכ"ל פיתוח עסקי של דיזינהאוז בי.טי.סי.
איריס שני, מנכ"לית עמותת קווים ומחשבות, העמותה הישראלית להפרעת קשב, קיימה את ערב ההתרמה השנתי בבית התרבות בסביון. לאירוע הגיעו אנשי עסקים רבים, לצד אנשי חינוך ותקשורת, ביניהם: אריאלה ואיתן ורטהיימר שהגיעו עם בתם מאיה ובן זוגה אסף זמיר, אלי שרמייסטר מנכ"ל המדעטק, גלית יצפאן, עופרה רייף, עתליה שמלצר, גלית שלוש ובעלה פרץ קופר, בת שבע בובליל, בכירים מבנק דיסקונט, ד"ר איריס מנור, אסף גורן מנכ"ל איסתא ספורט, איש העסקים מוטי פרידמן, אשת העסקים חנה גרטלר, דני ז'ורנו – מנהלת אגף הפרעת קשב במשרד החינוך, הבמאית ציפי ביידר, משה דץ, ליאור דץ, חן מילר ועוד.
כ300 איש הגיעו במוצ"ש לפתיחת התערוכה "פספורט לחופש" של האמנית רייצל ויצמן ב'סוקה ארט' תל אביב בין האורחים:ח"כ דוד ביטן יו"ר ועדת הכנסת, הסופר עמוס אטינגר ואשתו לנה, יצחק אלדן נשיא מועדון השגרירים, עתליה שמלצר נשיאת קב' שלמה החזקות, האדריכל בוקי צוקר ורעייתו מיכל, אדריכלית ליאורה פרונצנקו. הדובר המיתולוגי רענן גיסין ורעייתו ענת הפרסומאי צור חכמון ורעייתו רינה. איש עסקים תמיר ויצמן, ליאורה גולדברג הישרדות, מיכל הקטנה.
מפעל הזרע בשדרות זכה, זו השנה השישית ברציפות, בחמישה כוכבי יופי בתחרות "תעשייה יפה ומקיימת בישראל יפה" של "המועצה לישראל יפה".הפרס הוענק למר דני מלכה, המנהל האדמנסטרטיבי של אתר "ברורים" בחברת "הזרע".
תחרות זו הנערכת מדי שנה מתקיימת במטרה לעודד טיפוח סביבתי ושיפור חזות הסביבה במגזר התעשייתי, לרווחת האדם והקהילה, כחלק מתפיסת איכות חיים כוללת. ניסיון חיים מגובה במחקרים מדעיים מלמד על התועלת העצומה שבמקום עבודה נעים ומטופח. הסביבה המטופחת משפרת את הרגשתם ואת תפקודם של העובדים המבלים שעות רבות במפעל לאורך ימים חודשים ושנים.