עשרות אלפי הורים נשמו לרווחה בימים האחרונים עם חידוש הלימודים בגני הילדים ובמעונות היום. הפעם, בניגוד לשנים קודמות, מלווה השמחה הזו גם בלא מעט חששות, בעיקר מהידבקות של ילדיהם בווירוס הקורונה. כתוצאה מכך הם מתעניינים, יותר מתמיד, בתנאי ההיגיינה ששוררים בגנים אלו, התנאים שנועדו להגן על ילדיהם. במותג ״שייני״ (Shiny) למוצרי ניקיון חשבו בדיוק על הדאגה הזו כי כידוע הפעוטות בגילאים האלו אוהבים לזחול ולגעת בכל דבר. לכן הם יצאו בסדרת מוצרים היגייניים שיבטיחו הגנה וניקיון מירבי בסביבת הילדים. מוצרים אלו כוללים: 

  1. דלי מגבונים קומפקטי לניקוי וחיטוי משטחים, משמידות 99.9% מהחיידקים שנבדקו. מטליות אלו מיועדות לניקוי וחיטוי משטחים המבטיחות סביבה נקייה וסטרילית למשחק ולפעילות. 
  2. סט תואם של מטאטא, דלי ויעה בהדפסי חיות כמו פרה, דבורה או חיפושית, כדי שגם הקטנטנים ירצו להצטרף בשמחה למלאכת הניקיון.
  3. ספוג הפלא לניקוי – סיבי המלנין חודרים אל תוך המשטח שמנקים ומצליחים להסיר כתמים שספוגי וכריות ניקוי אחרים לא מצליחים לנרות. הספוג מצוין לניקוי סימני טושים וצבעי גועש מהקירות ומהרהיטים. 
  4. אריזת מטליות לחות לרצפה. משמשות לניקוי שוטף וייבוש מהיר של הרצפה במהלך היום, מבלי להפריע לילדים בפעילותם. בקרוב מאוד צפויים להגיע מטליות בריח מפנק של בית מלון ריחני.
  5. אריזת 2 מטליות מיקרופייבר Super-Size לניקוי רצפות (60X90). מטליות ענקיות עבות להברקת הרצפה ללא סימנים. בעלת כושר ספיגה גבוה, המתאימה לניקוי יבש או רטוב. זו מטלית לשימוש רב פעמי המתאימה לשטיפת הרצפה בסוף יום הלימודים בגן .
  6. כפפות חד פעמיות, העשויות נייטריל, לטקס או ויניל. מבטיחות היגיינה ושמירה על הידיים בניקיון המטבח, השירותים ושאר האזורים בגן. למי שרוצה להכניס צבע לגן, יש גם בצבע ורוד.   

ניתן להשיג את כל המוצרים של המותג Shiny ברשתות המזון, DYI, ובחנויות נבחרות.

 

תגובות

להשאיר תגובה