מותג השוקולד M&M, יוצא בשיתוף פעולה עם מותג "ספיידרמן", גיבור-העל האייקוני שחוזר למסכים בסרט המדובר של השנה: "ספיידרמן: רחוק מהבית". במסגרת הפעילות, מרס ישראל תעניק במתנה כרטיס זוגי לסרט ברשת yes PLANET, לכל הרוכשים 2 אריזות 300 גרם של M& M. ללא התניות  וללא הגרלה – כל קונה זוכה*.

מותג חטיפי השוקולד האהוב M&M, נבחר להשלמת החוויה לעלילת סרטו החדש של ספיידרמן, שיוצא עם חבריו למסע באירופה. חטיפי M&M נחשבים על ידי צרכנים לנשנוש מפנק שניתן לחלוק עם חברים ולקחת לכל מקום – גם רחוק מהבית. 

על מנת לקבל את הכרטיסים לסרט יש לרכוש 2 חבילות M&M 300 גרם, לאחר הרכישה יש לעלות את החשבונית לאתר ייעודי http://mnmsmovies.co.il ולקבל את הכרטיסים המיוחלים תוך יממה, ישירות למייל.

אגב, כדי שאתם, בניגוד לספיידרמן, לא תטפסו על הקירות, במתחמי הקולנוע של yes PLANET תוכלו לקבל גם חבילת M&M של 90 גרם, עבור כל רכישת פופקורן במזנונים באולמות הקולנוע, במחיר אטרקטיבי.

ממרס ישראל נמסר: אנחנו שמחים לשתף פעולה עם מותג "ספיידרמן" הבינלאומי והאהוב על כל המשפחה. בדיוק כמו חווית הקולנוע, M&M הינו חטיף כיפי שאפשר לחלוק עם החברים והמשפחה". 

 

פעילות M&M תתקיים לאורכו של כל חודש יולי 2019, אז מהרו כדי לזכות בהטבה. 

להשיג ברשתות השיווק השונות.

* עד גמר המלאי וכפוף לתקנון שבאתר

תגובות

להשאיר תגובה