הולנדיה משיקה את אפליקציית חדר השינה החכם של  Auping האפליקציה המופעלת באמצעות הטלפון הסלולרי שולטת על מגוון רחב של פעולות בחדר השינה החל מבחירת המוסיקה הרלבנטיות לשעת ההשכמה ועד שליטה על התאורה והטמפרטורה בחדר בנוסף מגוון פונקציות מאפשרות  זיהוי צליל נחירות ובהתאם לכך משנות באופן אוטומטי את מצג תנוחת המיטה להפסקת הנחירות

בשנים האחרונות הולכת וגוברת המודעות לא רק לכמות שעות השינה אלא גם לאיכותה ולהשפעתה על בריאותנו ואיכות חיינו. במקביל, מתפתחת הטכנולוגיה ואם עד היום היה מקובל להוציא אותה מחדר השינה (חדרי שינה נטולי טלויזיה, ניידים ואורות כחולים) הרי שכעת הטכנולוגיה תופסת את מקומה בחדר השינה ונרתמת אף היא לשיפור איכות השינה.

הולנדיה משיקה את אפליקציית החדר החכם של חברת Auping.  האפליקציה המוטמעת בטלפון הסלולרי מאפשרת לתכנן את טקסי השינה והיקיצה הקבועיים: ניתן לקבוע את הזמן שבו הווילונות נסגריים באופן אוטומטי, השעה בה כבה האור בלילה, לבחור תאורה ספציפית ומוסיקה לשעת ההשכמה, ובכך ליצור אווירה נעימה בבוקר.

הטכנולוגיה של Auping משתלבת גם עם יישומים שונים כגון Google Home, Philips Hue ו- thermchats של Bosch . בדרך זו, אפשר לדבר עם Google הבית או אמזון Alexa למעשה לשלוט דרך המיטה, באמצעות פקודה קולית על ידי קישור של פונקציות שונות יחד, Auping יוצרת חוויית שינה מרחיקת לכת הרבה מעבר למיטה עצמה.

כאשר גלאי הנחירות של Auping Smart Base מופעל, קורה הדבר הבא: גלאי הנחירה מודד את רמת הקול בחדר והאלגוריתמים שלו מזהים את עוצמת צליל הנחירה. אם האדם נוחר ישן על הגב, מדידת הקול מפעילה את החלק האחורי של המיטה כדי לעלות מעט על מנת להגדיל את כמות האוויר הנשאפת בעת הנשימה ולמזער את הנחירות. אם הנוחר ישן על הצד או על הבטן, המדידה מפעילה תנועה קלה שנועדה לגרום לנוחר לשנות תנוחה  – מבלי להפריע לבן/בת הזוג. והכל אוטומטי לחלוטין.

גם אלמנטים כמו תאורה וטמפרטורה משפיעים על השינה והיקיצה שלנו וגם הם מקבלים מענה במסגרת חדר השינה החכם.“חדר השינה החכם” יושק לראשונה בישראל במסגרת הפתיחה המחודשת של חנות רשת הולנדיה בהרצליה פיתוח.

 

תגובות

להשאיר תגובה