בריחה מאוויר מזוהם עשויה להרגיש כמו משימה בלתי אפשרית, על כדור הארץ המזוהם שלנו. אנחנו נושמים בממוצע 20000 נשימות/ביום, שואפים 11000 ליטרים של אוויר ביום, או כמעט 8 ליטרים בכל דקה. למרבה הצער אנחנו נושמים את הכמות הזו את אוויר מזוהם במהלך כל 24 שעות הפעילות שלנו: בזמן שאנחנו בעבודה או בבית ספר ואפילו בזמן שאנחנו ישנים.

בסיס הפיתוח השוויצרי הינו מטהר אוויר חדשני נישא שעושה שימוש בטכנולוגיית יינון אוויר מתקדמת לנטרול כל החלקיקים המזיקים הנישאים באוויר: 5.2 PM ,אבק, אלרגנים ווירוסים והרעיון הוא לפזר סביב העונד/ת כמות נדיבה של יונים שליליים, כדי ששום דבר רע לא ידבק במשתמשים.

על ידי שימוש במערכת מברשת סיבי פחם מובנית ייחודית, Myion משחרר כמות מסיבית של 18 מיליון יונים שליליים לכל ס"מ3 ,ויוצר מחסום בלתי נראה המונע כניסה של חלקיקים מסוכנים למערכת הנשימה.

יונים שליליים מטהרים את האוויר באמצעות התחברות לחומרים מזהמים עד שאותם חלקיקים חדשים גדולים יותר אלה שנוצרים הופכים לכבדים מדי על מנת להישאר באזור הנשימה.

כיצד מעלימים יונים שליליים את הווירוסים?

יונים שליליים מתחברים ל פתוגנים (מחוללי מחלה), כגון וירוסים, הגורמים לתגובה כימית של משטח קרום התא. פעולה זו מנטרלת את הווירוסים, והופכת אותם לבלתי מזיקים.

יונים שליליים – חשיפה ליונים שליליים, המוכרים גם בשם "ויטמינים של האוויר" מעניקה לנו תחושה מיוחדת אותה אנו מקבלים כשאנחנו הולכים לחוף הים, בקרבת מפל מים או אחרי סופת גשמים.

יונים שליליים 

מסירים חומר חלקיקי PMבכל הגדלים PM10 ,5.PM2 וגם PM1 ,ממה שגורם לשיפור כללי באיכות האוויר .

מפחית לחצים במהלך ולאחר זמן רב במחשב, מה שמביא לידי שיפור משמעותי באיכות הביצועים של משימות.

מחזק את תאי מערכת החיסון, משפר את היכולת שלהם להרוס פתוגנים ומגן על הגוף מפני ווירוסים וחיידקים.

מסיר חיידקים ווירוסים מהאוויר, מצמצם את העברת ההדבקה.

משפר את התפקודים הקוגניטיביים והעצביים פסיכולוגיים של אנשים בריאים כמו גם של אנשים הסובלים מהפרעות פסיכולוגיות והפרעות הקשורות למצב רוח כולל השפעות נוגדות אלרגיה.

מצמצם ומונע תסמינים של אסתמה.

מאזן את מערכת העצבים האוטונומית, מווסת את קצב הלב, את העיכול ואת קצב הנשימה.

מגביר את רמות הסרוטונין, מסייע בהפחתת חרדה, לחצים, עייפות, דיכאון מיגרנה מאפשר שינה טובה יותר .

ומחיר הפלא הזה: 826 ₪  ניתן לרכישה באתר האון ליין נציגות צפטר ישראל

https://shop.zepter.co.il/p/MYIONZ_PRO

 

תגובות

להשאיר תגובה