האפליקציה החדשנית 'גלגלים' חוסכת  כאב ראש, זמן וכסף. היא מאפשרת  בלחיצת כפתור הצעות מחיר מפורטות ממאות מוסכים שונים, השוואה ביניהן וחסכון של עד מאות שקלים. מהפיכה בעולם הרכב?

טיפול ברכב הוא אחד המטלות המעיקות ביותר. אנחנו נדרשים לבזבז זמן במהלך יום העבודה, לתהות אם בחרנו במוסך הנכון שידייק את הבעיה וטיפולה וכמעט תמיד ההגעה למוסך מלווה בתחושות של חוסר אמון ופחד מ"קנס" שעלותו אינה ידועה. אולי בגלל שרובנו לא מדברים "מוסכניקית", או שבגלל שאנחנו חוששים לעבור ממוסך למוסך, אנחנו מגיעים בלי ידע רב והשוואת מחירים שאותה אנו נוהגים לעשות לפני כל שירות או מוצר שאנחנו רוכשים.

כעת מושקת אפליקציית "גלגלים" המביאה לענף הרכב ממד של שקיפות שהצרכן זקוק לה בבואו למוסך. באמצעות האפליקציה, שהומצאה על ידי סיגל עוז, מנכ"לית אתר גלגלים,  ניתן לקבל הצעות מחיר מפורטות לטיפולים ותיקונים לרכב. כל בקשה לתיקון או לטיפול ברכב, המוזנת באפליקציה, נשלחת מיד למאות מוסכים מורשים ברחבי הארץ, בהתאם לאזור הנבחר. כך אנחנו מגיעים למוסך הנבחר בביטחון, זאת אחרי שהשווינו בין מחירים של מוסכים שונים, קיבלנו חוות דעת ממשתמשים אחרים ובחרנו את ההצעה שנראתה לנו ביותר.

כיצד זה עובד? עליכם להיכנס לאפליקציה, למלא את פרטי הרכב שלכם, האזור בארץ בו אתם מעוניינים לקבל את השירות ולבחור את השירות לו אתם זקוקים מבין ארבע אופציות: טיפולים תקופתיים, תיקונים לרכב, חלקי חילוף לרכב ואפילו תיקוני פח וצבע (אכן, גם אם פישלתם בחניה ו'דפקתם' את האוטו תוכלו להעלות תמונה של הרכב לאחר המכה, לשלוח אותה למוסכניקים ולזכות בטיפול).

הבקשה שלכם נשלחת אונליין למאות מוסכים בהליך של מכרז הפוך. בתוך פרק זמן קצר, אותם מוסכים שולחים אליכם דרך האפליקציה, את הצעות המחיר שלהם. כל הצעת מחיר מלווה במפרט טיפול ותיקון ברור כמו אילו חלפים יוחלפו, סוגם וגם איזה סוג שמן יוכנס למנוע. בנוסף תקבלו פירוט של שירותים נלווים אפשריים נוספים כמו איסוף והשבת הרכב לבעליו וכמובן, החשוב מכל מחיר הטיפול. במקרים של בקשה להצעת מחיר לגבי חלפים, תקבלו הצעות מחיר מספקי החלפים שכוללות את פרטיה ספק, סוג החלף ועלותו.

כך מתקבלות מספר הצעות מחיר לאותו הטיפול המבוקש. כל מה שנותר הוא להשוות מחירים ומפרטי טיפול ולצפות בחוות דעת קודמות של צרכנים על המוסכים מהם הגיעו ההצעות. בדרך זו מקבל בעל הרכב את כל המידע שנחוץ לו על מנת שיוכל לבחור במוסך הנכון ביותר עבורו ולהזמין אליו תור דרך האפליקציה, בקליק. האפליקציה זמינה להורדה במכשירי אנדרואיד ול-iOS.

7 הערות

להשאיר תגובה