הבוטיק החדש יציע עמדה ייעודית המאפשרת קיום הדרכות וקורסים בעולמות הקפה, תוך הקפדה על הקו העיצובי הייחודי של Nespresso העולמית  

Nespresso, מותג הקפה הבינלאומי, מתחדש לקראת השנה החדשה בפתיחת בוטיק בנתניה. הבוטיק החדש ייפתח בקניון עיר ימים ושטחו יתפרש על גודל של 90 מ"ר. הבוטיק החדש יחליף את חנות הפופ-אפ הקיימת בשנה האחרונה, כמו כן יעוצב לפי קו העיצוב של Nespresso העולמית, תוך יצירת חווית קניה מתקדמת וחדשנית. בבוטיק תוקם עמדה ייעודית להדרכות וקורסים מאסטר קלאס בעולמות הקפה.  

במסגרת הבוטיק החדש, נספרסו תציע למכירה ממגוון מוצריה, מכונות קפה, אביזרים ותערובות הקפה השונות, זאת לצד הקפדה על חווית הלקוח, המהווה ערך חשוב בתפיסתה של החברה. 

כידוע, נספרסו חרטה על דגלה את נושא הקיימות, שבא לידי ביטוי גם בבוטיק החדש. בריהוט בבוטיק כלל חומרי העץ מיוצרים מעצים תחת פיקוח תוכנית יערות הגשם, האלומיניום ממוחזר והמשטח על גבי הרהיטים עשוי בחלקו מקפה ממוחזר.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שי דינור, סמנכ"ל החטיבה המסחרית, Nespresso ישראל: "פתיחת הבוטיק החדש בנתניה 'בירת השרון', משמשת כצעד נוסף של החברה להתרחבות והנגשת קפה איכותי לקהל אוהבי הקפה בארץ". 

*** בוטיק Nespresso בנתניה יהיה פתוח לקהל אוהבי הקפה ופעיל בימים א' עד ה' בין השעות 9.30 -21.30, ימי ו' בין השעות 9.00-15.00, ובמוצאי שבת חצי שעה מצאת השבת ועד השעה 23.00. 

תגובות

להשאיר תגובה