מי מאיתנו לא הפליג במחשבות, וייחל ליום שבו יזכה באחת מההגרלות הטוטו או הלוטו בפרס גדול. לשם כך בדיוק, קמה TeamBet – אפליקציה חדשנית, ראשונה מסוגה בעולם, שפותחה כרשת חברתית המשלבת שלל כלים חברתיים; לרבות תמונת פרופיל, יצירת פרופיל משתמש, דירוגים על סמך ידע אישי, ועוד… ומהווה בין היתר גם כפלטפורמה לגיוס המונים לטופסי טוטו/לוטו.

חברת TeamBet הוקמה ע”י 2 יזמים מבטיחים, סיון מנחם, 38, שמשמש גם כבעלים של חברת or-star שעוסקת בפיתוח אפליקציות וחווית משתמש ורן אברמוביץ, 30, יזם ואיש עסקים בתחום הקמעונאות.

TeamBet היא פלטפורמה חברתית שמבוססת על שיתוף במדיות חברתיות של כלל המשתתפים בה ומאפשרת לחובבי ההגרלות, למצוא בעלי עניין, שותפים ומשקיעים נוספים שיחברו אליהם ויאפשרו להם בעצם, להיכנס כשותפים באחוז מסוים בטופס קיים, או למלא את “טופס החלומות” כראות עיניהם, להזין אותו באפליקציה, ולמצוא בין 2-5 שותפים נוספים שיחלקו איתם את עלות שליחת הטופס וכמובן – שיחלקו איתם את הפרס על סמך פילוג ההשתתפות בבוא הזכיה. המערכת נתונה עוד לשינויים ומבטיחה כי טווח ההשפעה והיקף המשתתפים.

כלומר, פשוט ממלאים טופס, בוחרים את סכום ההשקעה, ממלאים פרטי אשראי באופן מאובטח, משתפים חברים, והכל קורה אוטומטית. רק במידה ויצטרפו חברים לטופס שלכם דרך הרשתות החברתיות והשקעה תגיע ל-100%, חברי הטופס יחויבו בעלות הטופס והוא ישלח.

השימוש באפליקציה הוא חינמי וחופשי, למעט עלות סך הטופס שנשלח ועמלה סמלית, אך התשלום יתבצע רק במעמד שליחת הטופס כשסך המשתתפים בטופס יושלם.

כיום האפליקציה זמינה במכשירי האנדרואיד ובימים הקרובים תאושר להורדה גם בapple.

 

 

 

אתר הבית: http://www.teambet.co.il/

10 הערות

להשאיר תגובה