חדש על המדף

כורכומין אפקט המיוצר בטכנולוגייתCPC  (Curcumin Phospholipid Complex), מבוסס על תמצית איכותית ומרוכזת של הרכיב כורכומין, בשילוב עם רכיבים פוספוליפידים מהצומח, המיועדים להעצמת הספיגה והזמינות הביולוגית של הכורכומין. בשנה החולפת (2018) פורסם מחקר שנעשה על המוצר כורכומין אפקט בכתב העת המדעי: American Journal of Phytomedicine and Clinical Therapeutics. במחקר נבדקה טכנולוגיית הפוספוליפיד של המוצר, ונמצא כי היא אכן מאפשרת לכורכומין לחדור ביעילות אל תוך תאי המעי, לעומת כורכומין נטול פוספוליפידים, שנותר ברובו מחץ לתאים.טבליות כורכומין אפקט קטנות במיוחד בהשוואה להיצע טבליות הכורכומין שבשוק ומאפשרות בליעה קלה ונוחה גם לאנשים החווים קושי בבליעת כדורים. בנוסף, הן אינן מכילות פיפרין.

אורביט, מותג המסטיקים המוביל בארץ ובעולם מציע מגוון רחב של טעמי מנטה ופירות מרעננים במגוון תצורות הנכנסות לכל כיס ותיק- פתרון נגיש לרענון הפה בכל זמן ובכל מקום.

יקבי כרמל משיקים מראה חדש לסדרת היינות SELECTED , כחלק ממהלך השקת שפה מיתוגית חדשה ליקבי כרמל. הלוגו החדש, משלב עברית אנגלית, תוך הבלטה של סמל המרגלים.

טבעול מרחיבה את סדרת הבישולים ומוסיפה למגוון מוצר חדש: נתחי בקר צמחוניים אותם ניתן לשלב במגוון רחב של מתכוני בקר, כמו תבשילי קדירה או נתחים מוקפצים בסגנון אסייתי.

פריגת מתחדשת ומשיקה טעם חדש מהדורה מיוחדת ומוגבלת -מ”סדרת הפרדס”:למון ליים. 

צבר משיקה סדרה חדשה: חומוס עם המון תוספות עשירות ומפנקות ובינהם: חומוס עם המון פלפלים חריפים,חומוס עם המון חצילים פיקנטיים,חומוס עם המון מטבוחה, חומוס עם המון חריף וחומוס עם המון טחינה וגרגירי חומוס.

חברת דיפלומט,משיקה שני מוצרים חדשים מבית SACLA:פסטו ירקות קלויים בתוספת גבינת גראנה פדנו איטלקית איכותית  ופסטו באריזת סקוויז לנוחות מירבית. 

אסם משיקה את ביסלי MIX אחים: חטיף המשלב בין ביסלי גריל לאח של ביסלי בטעם מעושן תחת קורת גג אחת. שני מותגי העל של ביסלי משתלבים יחד ומעניקים, כל אחד בדרכו, ריגוש וטעמים אהובים.ה-MIX החדש מצטרף לשלוש מהדורות MIX חוזרות אשר חוזרות למדפים: במבה ביסלי גריל MIX, במבה ביסלי בצל MIX וביסלי פארטי MIX- ביסלי בשילוב אפרופו ותערובת פיצוחים.

תגובות

להשאיר תגובה