חשבתם לצאת לטיול, אבל איך לעזאזל תארזו את החולצות המכופתרות, תחסכו במקום ובעיקר תשמרו על הסדר, את הפתרון תוכלו למצוא בקלות

למי שחובב טיולים כמוני, הסט החדש שמוצע באתר  travelbox.co.il הוא אידיאלי, מדובר ב-5 תיקים קטנים של חברת "איגל קריק" שבעצם הופכים את חוות הארגון והאריזה של המזוודה לנוחה ובעיקר יעילה הרבה יותר. המארז מכיל:

מארז לבגדים-Eagle Creek Pack-It™ Tube Cube:

מארז בד איכותי המשלב רשת לאוורור התכולה. ניתן לגלגל או לקפל לתוך המארז גופיות, עניבות, גרביים, הלבשה תחתונה ועוד.

מארז לבגדים- Eagle Creek Pack-It™ Cube:

מארז בד איכותי המשלב רשת לאוורור התכולה. ניתן לגלגל או לקפל לתוך המארז פרטי לבוש כגון חולצות טי שירט, מכנסי טרנינג, בגדי ים וכו׳. המארז הופך את התכולה שבתוכה לצורה ריבועית ובכך מגדיל באופן ניכר את ניצול שטח המזוודה.

מארז לבגדים-Eagle Creek Pack-It™ Half Cube:

מארז בד איכותי המשלב רשת לאוורור התכולה. ניתן לגלגל או לקפל פרטי לבוש כגון חולצות טי שירט, מכנסי טרנינג, בגדי ים וכו׳. בדומה למארז ה-Cube, מארז זה הופך את התכולה שבתוכה לצורה ריבועית ובכך מגדיל באופן ניכר את ניצול שטח המזוודה.

מארז לחולצות ומכנסיים-Eagle Creek Pack-It™ Folder M:

מעטפת בד איכותית בעלת דפנות קשיחות השומרת היטב על פרטי הלבוש מפני קימוטים וקפלים. ניתן בנוחות רבה לקפל עד כ -7 חולצות מחויטות או לחילופין חולצות ומכנסיים. כאשר תפרקו את המטען לאחר הטיסה תשמחו לגלות שפרטי הלבוש שבפולדר נשארו מקופלים וישרים.

תיק רחצה-Eagle Creek Pack-It™ Wallaby:

תיק רחצה נתלה קומפקטי הכולל תאים מרובים למגוון ציוד הרחצה, מתאים במיוחד לתרמילאים ומטיילים. בעל נפח אחסון מרווח ותאי רשת פנימיים לאיתור מהיר ונוח של התכולה.

מחיר למארז הינו 320 שקלים וניתן לרכוש אותו בלעדית באתר  travelbox.co.il

16 הערות

להשאיר תגובה