בסדרת הדרמה ניפ טאק, אשתו של הרופא משתמשת בנוזל זרע לשיפור מצב עור הפנים של הלקוחות שלה. אבל… מה שעשוי להיראות כמו הזיה של תסריטאי הוליוודי- הוא למעשה מציאות! אז בואו נדבר בשבחו של הזרע, על סגולותיו ועל מגע ואהבה…

רוצה עור זוהר חלק ומתוח? נמאס לך מהאלרגיות?

אחרי שהבנת במה מדובר צאי לרגע מאזור הנוחות שלך והחליפי את מסיכת הנגעלת (אם יש כזו בכלל…) במסכה המכילה פחות כימיקלים או סטרואידים מלאכותיים. חשבי בהגיון ולא על פי דפוסים שהכתיבה לך חברה המתיימרת להיות מודרנית, ומעדיפה כדורים ומשחות רעילים, מסוכנים ויקרים, אשר גורמים לעור להתמכר ומנטרלים את היכולות הטבעיות של העור לעבוד.

נוזל הזרע מכיל שתנן טבעי שהוא חיוני בקוסמטיקה וברפואה. מי שעוקב אחרי המאמרים שלי בוודאי כבר יודע שכמעט כל מסיכה או קרם פנים מכילים חומר הנקרא שתנן- באנגלית “אוריאה”. השם המקצועי יותר הוא דיאמינומתאנל.

השתנן הזה- בקוסמטיקה- הוא רכיב מלאכותי וכימי, מה שמסלק באחת רבות מסגולותיו משום שהעור שלנו בקושי מאפשר חדירת חומרים מלאכותיים, אלא רק בדרך פולשנית.

השתנן האיכותי ביותר עבור בני האדם הוא השתנן שאנו מייצרים בתוך גופנו. הוא עוזר בשמירת הלחות הטבעית שלנו, הוא בעל יכולות אנטי דלקתיות חזקות, משפר את היכולת של העור להתמודד עם אלרגנים ולעמוד בפני גירויים. אם את סובלת מאלרגיה- זרע או שתן, שמכילים את הכמויות הגבוהות של השתנן הטבעי, כנראה יצילו אותך.

לתא הזרע שוטון, איבר דמוי שוט, אשר משמש לו לתנועה, כדי שיוכל לשוט מהר אל הביצית ולהפרות אותה. הביצית בעלת מעטפת שקופה, עשויה חלבון. כמו גם השכבה החיצונית של העור שלנו. למסכת נוזל זרע חשוב לשמור על הסטריליות של מרכיביה הטבעיים- בעת השימוש- כדי לא לפגום באיכות. רצוי לצרוך בשניות הראשונות מרגע ה”הכנה”- הופעת הזרע- ופשוט למרוח תוך זהירות על העיניים, להשאיר על הפנים, השיער או האזור הרצוי למשך שעה, וניתן גם למשך הלילה.

יתרונות השימוש מבפנים

,DHEA  או בשמו המלא דהידרו- אפיאנדרוסטרון, הוא פרו-הורמון הידוע גם כהורמון הנעורים, סטרואיד טבעי המיוצר בגופנו בכמות שהולכת ופוחתת ככל שמתבגרים. ה DHEA מופרש באופן מוגבר בזמן קיום יחסי מין מכל סוג- לאו דווקא זוגיים… בקיצור- גם בעת אוננות… הDHEA ממגר זיהומים ויראליים וגם חיידקיים והכי חשוב- הוא מגביר ייצור תאי NK המשמשים להשמדת תאים סרטניים!  בנוזל הזרע יש חומרים שיגרמו לאישה להפריש אוקסיטוצין, או בשמו הנודע “הורמון האהבה”, ולו השפעות חיוביות על המח והגוף. ניתן להפיק את ההורמון המבוקש גם באמצעות מגע כליטופים, חיבוקים ונשיקות.

זוכרים שההורים קלטו כשהייתם מאוהבים, כי לא הייתם מסוגלים לאכול? – זו אחת מתופעות האוקסיטוצין, אז-  הנה מתכון לדיאטה..!

10184003036_3d46f615b3_z

אזהרות ותופעות לוואי: מי הוא ספק הזרע שלך?

נוזל זרע לא מאוזן יעשה נזק. אדם לא בריא יכול להביא עימו זרע חומצי מדי, בסיסי מדי ומזוהם. גם בל נשכח את הסכנה העיקרית – מחלות מדבקות העוברות במגע מיני לא מוגן.

חיכוך עור בעור עלול להעביר חיידקים פחות רצויים- בייחוד אם לאחד מבני הזוג יש זיפים השורטים את העור (סביר שזה הגבר…) או נגע עור דלקתי מדבק.

סיכום- מישהו אמר “זרע לבטלה”? המונח הזה כנראה לא כיוון לבטלה מהתעברות- עובדה שאין איסור בתלמוד על משכב עם אישה הרה או עקרה… הכוונה אם כך לביטול הנוזל- לבזבוז- ואכן עכשיו כולם יודעים/ות שחבל לשפוך את התינוק הזה, על כל סגולותיו, עם האמבטיה, או בתוכה… עדיף להשתמש בו!

דנה אטיאס- קוסמטיקאית בכירה

Www.danaatias.co.il

29 הערות

להשאיר תגובה