כתמי הזיעה מסביב לבית השחי הובילו אותי לנסות את הטיפול החדש של “מירה דריי”- מכשיר המטפל בבלוטות הזיעה ומשבית אותן לתמיד, עבד? לא עבד ? קפצו קדימה

מאז שאני זוכר את עצמי סבלתי מזיעה, פעם, כשהייתי שמן, חשבתי שזה קשור לזיעה המוגברת, בכל זאת התנועה קשה יותר ובלוטות הזיעה עובדות שעות נוספות, כמו מנוע שעובד קשה יותר בעליה, עם השנים, כשהשלתי את המשקל, הבנתי שאין קשר לדברים ושאני פשוט מסיע יותר מבן אדם ממוצע, אבל עם ההבנה באה המבוכה כשלכל פגישה שהתקיימה בחודשי הקיץ וגם בחורף הגעתי עם עיגולי זיעה מרשימים מתחת לבית השחי. כששמעתי על “המירה דריי” החלטתי לנסות את הטיפול שמבטיח מניעת זיעה לצמיתות, בבחינת מה שלא מועיל גם לא בטוח יזיק ושבעיקר שווה לנסות.
מרץ 2019, הגעתי למרפאה של דוקטור ברמן בקריית אונו לטיפול ב”מירה דריי” , קיבלתי הסבר על המכונה, על בלוטות הזעה ועל הטיפול שעתיד להתרחש ויצאנו לדרך, כשלפנינו שעה וחצי של טיפול, עשרות זריקות הרדמה קטנות שלא מורגשות והבטחה לשיפור המצב לצמיתות. אנחנו מתחילים את הטיפול בשבוע שלפני עם חומרים שאני אמור למרוח על אזור בית השחי פעמים ביום ואמורים למנוע זיהום ודלקות, דוקטור ברמן, שהוא רופא עור מומחה לא לקוח סיכון ומכריח אותי להיצמד להוראות.
בשבוע שאחרי אני כבר מגיע לקליניקה לדבר האמיתי, הטיפול עצמו לא כואב, והוא כולל בעיקר שכיבה על הגב, הרמת היד למעלה בקו ישר וטיפול של דוקטור ברמן שמפעיל פולסים לתוך בית השחי והם עתידים לשרוף את בלוטות הזיעה, אחרי כמעט שעתיים אנחנו מסיימים, האזור אדמדם ונפוח ונאסרת פעילות ספורטיבית מאומצת למשך שבוע, אני מקבל קרמים למריחה ולמניעת זיהום וחוזר לשגרה רגילה.
כיום, חודשיים אחרי התוצאות ניכרות לעין אין זיעה בבית השחי, גם בזמן פעילות ספורטיבית מאומצת, לפגישות אני מגיע בלי כתמי זיעה ובלי ריח חריף של זיעה והחיים? קלים יותר.

טיפול במכשיר המירה דריי, הנו טיפול שקיים בעולם כ 15 שנה. להבדיל מניתוח בו יש זיעה מפצה במירה דריי זיעה מפצה מופיעה לעיתים נדירות,הטיפול עובד על חום המאדה את בלוטת הזיעה ומפחיתים את הזיעה בכ85% בממוצע ועד הפסקת זיעה לגמרי, בטיפול אחד או שניים ולהבדיל מטיפול בבוטוקס שאז יש לחזור על הטיפול בכל חצי שנה או שנה, תוצאת הטיפול במירה דריי היא לצמיתות. הטיפול מתבצע ע״י ד״ר איתן ברמן עצמו, רופא עור מומחה שפיתח שיטת טיפול למניעה וצמצום האפשרות לזיהומים לאחר הטיפול (שזו אחת מתופעות הלוואי של הטיפול) על ידי הכנה מקדימה לפני הטיפול וטיפול משלים לאחריו.

דוקטור איתן ברמן רחוב רפאל איתן 1 קריית אונו 0542226557

תגובות

להשאיר תגובה