מומחי החברה, שבימים כתיקונים נפגשים עם בני הגיל השלישי בביתם כדי להדריכם כיצד להשתמש במחשב, בסמארטפון ובאמצעים טכנולוגיים אחרים – התנדבו עתה לסייע מרחוק לקשישים המתקשים ליצור קשר עם קרוביהם באפליקציות למיניהן או לבצע קניות אונליין של מזון ותרופות

משבר הקורונה מאלץ כל אחד ואחת מאיתנו להסתגל למצב חדש ובלתי מוכר, אבל דומה כי הנפגעים העיקריים הם בני הגיל השלישי. רבים מהם מנותקים ממשפחתם, או עריריים, אבל בניגוד לצעירים יותר, רובם מתקשים להתמודד עם האמצעים הטכנולוגיים והדיגיטליים כגון וואטסאפ, סקייפ, זום ועוד, שיוכלו לאפשר להם לשמור על קשר עם קרוביהם, או לצרוך שירותים, אפילו בסיסיים כגון הזמנת מוצרי מזון או תרופות אונליין.

לעזרתם של קשישים אלה באים עתה מומחי חברת הסטארט-אפ  TechBuddyמקבוצת טלכלל. בימים כתיקונם, מאות המומחים של TechBuddy, הנקראים “באדיז”, פוגשים אלפי לקוחות בני הגיל השלישי בכל חודש, בעיקר בבית הלקוח, במטרה לסייע להם לקיים חיים עצמאיים ומחוברים יותר, הם מלמדים אותם כיצד להשתמש במחשבים, בטלפונים חכמים, בטכנולוגיות בית בטוח וחכם ועוד.

כעת, בתקופת הסגר והבידוד שכפתה הקורונה, מאות המומחים של TechBuddy שנקראו למשימה, מתנדבים לסייע טלפונית לבני הגיל השלישי, בתמיכה מרחוק, ללא עלות, בכל מה שניתן. החברה הכשירה את המערכת שלה כך שבאמצעות מספר צעדים פשוטים יוכלו בני הגיל השלישי לקבל מענה טלפוני ותמיכה מרחוק בכל נושא טכנולוגי, למשל: תקשורת ביתית ומשפחתית; גלישה באינטרנט וקניות אונליין; שירותים דיגיטליים (פיננסים, בריאות, מוניציפאליים ועוד); תפעול המחשב והסמארטפון; תכנים לצפייה שיעזרו להעביר את הזמן (יוטיוב, נטפליקס ועוד); ייעוץ, רכישה ואספקת מכשירים טכנולוגיים. 

כדי ליהנות משירותי התמיכה והייעוץ חינם, יש להיכנס לקישור https://bit.ly/techbuddy_free – ואחד המומחים של TechBuddy ייצור קשר בהקדם לסיוע. 

כמו כן, יוצאת החברה בפנייה לכל מי שהוא בעל אוריינטציה טכנולוגית ויכולת הדרכה המעוניין להתנדב לפרויקט ולסייע, ליצור עימה קשר דרך הלינק הבא: https://www.techbuddy.co.il/join-us-digital 

דניאל פלד , מנכ”ל TechBuddy מקבוצת טלכלל: “במיוחד בימים אלו, אנו זוכרים שאלפים מלקוחותינו בני הגיל השלישי יושבים לבד בבית ומרגישים חסרי אונים כאשר זה נוגע לטכנולוגיה ולאמצעים דיגיטליים. אנחנו פה כדי להסיר לפחות דאגה אחת מליבם. המומחים שלנו יעמדו לרשותם ללא תמורה בכל שאלה, בקשה או סוגיה שתהיה להם.” 

תגובות

להשאיר תגובה