מי אני?

רויאל יחזקאל, מנהל ליין במרקיד ובמורפיום ואיש חיי לילה ותיק שעוסק בהפקת ליינים של מסיבות כבר 9 שנים.

מה מיוחד בתל אביב?

תל אביב .. עיר האורות , העיר הגדולה .. המקום בו החלומות מתגשמים עיר החטאים , העיר שחיה ונושמת ללא הפסקה. אין ערים כאלו ברחבי העולם למעט ניו יורק אולי..

איך נכנסת לסצינת חיי הלילה?

סיפור די מצחיק , בגיל 16 החלטתי שאני רוצה לעשות מסיבות, הגעתי לאחד מבעלי המועדונים בתל אביב ופשוט אמרתי לו שאני רוצה לעשות מסיבת נוער בחג החנוכה במקום שלו. בהתחלה הוא צחק עליי.. התחייבתי לו לסכום כסף נאה , ופה בעצם קיבלתי את המפתח להוביל בחיי הלילה , המסיבה הייתה הצלחה והגיעו למעלה מ1500 איש לחגוג.

מה הזיכרון הכי טוב שלך מהעבודה?

הזיכרון הכי טוב שלי בעבודה זה הפקת ענק שהרמנו כל יחצני תל אביב לתרומה לחולי סרטן בגני התערוכה שזה היה סיפור הצלחה ,ההרגשה והחוויה היו עצומות , רגשות מעורבים של כייף .. פשוט תענוג.

אתה במהלך היום גם מתעסק בתחום הדוגמנות והמשחק איך אתה מצליח לשלב יום עבודה אחרי הימצאות עד השעות הקטנות במועדונים?

המוטו שלי הוא " עשייה , עשייה" .. ביום יום אני קם עם הפרצוף הרציני סמנ"כל סוכנות דוגמנות , דוגמניות.. דוגמנים , שחקנים ושחקניות .. הפקות וכל מה שיוצא בזה. תחום לא קל בעצמו .. אבל ברוך ה' העשייה מובילה ואנחנו מגיעים לתוצאות יפות , השילוב הוא בלתי נמנע כי בכל זאת דוגמניות מועדונים והשקות הולכים יד ביד , אז פה יש לי רווח כפול כי אני זה שגם בלילה מרים ומארגן את זה. שעות שינה זה לחלשים .. לנוח ננוח בקבר.

סלקציה במועדונים?

בעד ללא צל של ספק ! , אם וכאשר לא תהיה הסלקציה הזו המסיבות עצמן יראו בצורה זולה ולא איכותית. אגב, בכל העולם יש את המנהג הזה שקוראים לו "סלקציה" למה שאצלנו לא יהיה?

מקום הבילוי הכי שווה שיצא לך לבקר בו ?

ללא ספק מועדון בלאס ווגאס בשם MARQUEE המועדון הטוב ביותר ששהיתי בו בכל חיי

המקום המושלם לחופשה?

אין כמו חופשה מטורפת בעיר החטאים , לאס ווגאס.

 אלכוהול הכי טוב?

אוהב וודקה עם ראשן , אבל וויסקי קולה גם זורם לגמריי

מה מייחד את המועדון שלך לעומת מקומות אחרים ?

המקומות שאני עובד בהם , הם הכי חזקים כרגע בעיר אין צל של ספק , האווירה האיכות , המתקנים עצמם הם אלו שמביאים כל ערב מחדש את הבליינים להגיע להנות לבזבז ולהשתגע

מסר לאומה?

תאמינו בעצמם , דבקו במטרה .. בסופו של יום תצליחו תכוונו לירח מקסימום תפלו לענננים.

תגובות

להשאיר תגובה