חווית האפייה עולה שלב ומאפשרת לכל אחד ואחת מאיתנו להיכנס למטבח ולהרגיש שגם הוא יכול. תערובות העוגות והעוגיות האיכותיות של “BakeIt” לוקחים אותנו צעד אחד קדימה לעולם שכולו מתוק. קצב החיים המטורף, מביא עימו מגוון חידושים שמטרתם להקל עלינו, לשפר את החוויה ולייצר אצלנו את תחושת ההצלחה והמסוגלות.

בית המאפים “BakeIt”  פותח עמדת פופ-אפ ראשונה בקניון עזריאלי תל אביב. החנות תפעל החל מהשבוע (20.6) למשך ארבעה חודשים.

הבשורה החדשה של “BakeIt” משלבת בין יופי וטעם. מדובר בסדרת מוצרים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר להכנת עוגות ומאפים בטעמים בלתי רגילים, במינימום זמן ומצרכים וכייף אחד גדול.

תהליך האפייה וההכנה של קינוחים הינו תהליך מורכב, הדורש דיוק, הקפדה על מידות, שילוב מגוון רב של מוצרים  וכמובן  זמן רב הכולל תכנון, ניסיונות קודמים והכנה בפועל. סדרת המוצרים של “BakeIt” – מגוון תערובות מוכנות, שקולות, מדודות ומנופות, מאפשרת לכל אחד להגיע לרמת הדיוק והטעם המקסימלית וכל זה בזמן הכנה קצר ביותר – רק להוסיף ביצים וחמאה (או תחליפים) לערבב ולהכניס לתנור.

ולפני שמכניסים לתנור, אי אפשר שלא להתרשם מהעיצוב המושקע והאסתטי של המוצרים, כאלה שרק בא לנו שיעמדו אצלנו במטבח ויקשטו אותו.

בין מוצרי “BakeIt”:

תערובות להכנת מגוון עוגיות – אמסטרדם, שוקו צ’יפס, דונאטס, בראוניז עם שברי בייגלה מלוח, פרעצל, כדורי קוואקר ומגוון ערכות הכנה שהכי כייף לקבל במתנה.

מחיר לתערובות: בין 40-60 ₪ לתערובת.

מחיר לערכות הכנה: בין 55 – 229 ₪ לערכה.

את מוצרי “BakeIt” ניתן להשיג בעמדת הפופ-אפ בקניון עזריאלי קומה 1 (מול חנות FOX) תל אביב, אתר האון ליין: https://www.bakeitdiy.com/ , ברשת החנויות “דיילי”, רשת “נוי השדה” וחנויות נוספות בפריסה ארצית (פרטים באתר)

תגובות

להשאיר תגובה