ביום שישי ה8.12 יחול יום המחזור הישראלי, ובימים אלו בהם החשיבות לקנייה של כחול לבן גוברת וכה חשובה, בעזריאלי שרונה יתנו במה לאופנה מקיימת ויארחו שלוש חנויות פופ אפ ישראליות במתחם מכירה של יד שנייה, וינטג' ומעצבות ממחדשות.

בנוסף תוצב עמדת מיחדוש שתופעל על ידי צוות תופרות יצירתיות בה תפיח חיים בפרטים שעבר זמנם וכל אחד יוכל להגיע עם בגדים שלא זקוק והן יכולו להפוך את הבגד הישן לחדש, או יותר נכון – ממוחדש !

הפופ אפ ייפתח בין התאריכים 6.12-8.12 ובו יתארחו חנויות ומעצבות שונות:

מותג הקוטור HAR מארח את המותג החדש – TABU  מתמחה בייצור פריטי לבוש ייחודים שנוצרו בעבודת יד. כל פריט נוצר על ידי שימוש חוזר בטקסטיל מקורי הנבחר בקפידה.שילוב טקסטיל מקורי עם פרשנות עכשווית מעניקים לפריט חיים חדשים.בשונה מייצור תעשייתי כל פריט נגזר אחד אחד, הבד הקיים מכתיב את העיצוב, ומאפשר ליצור דגם חדש יחד עם שימור הרוח וסיפור המקור.המטרה של HAR היא להראות את נושא המיחדוש ממקום חדש ורענן, שימוש בטקסטיל קיים מאפשר ליצור מוצר ירוק וסביבתי.

מעצב האופנה דוד וקסלר – מעצב אופנה ישראלי,בוגר תואר ראשון בעיצוב אופנה משנקר ותואר שני בעיצוב אופנה בהתמחות טקסטיל והדפס מסנטרל סיינט מרטינס בלונדון.

המותג ״דוד וקסלר״ הוא מותג אופנה ממוחזרת שנוסד ב2019. תהליך העיצוב והייצור מוכל בתוך עצמו ומכיל אספקטים שונים של אופנה מקיימת. החל מהתאמה אישית באמצעות הדפס דרך הכלאות בגדים שנתרמו ועד לייצור בגדים חדשים משאריות טקסטיל.המותג פונה לכולם, משוחרר מהגדרות של עונה, מגדר או מידה. בגדים נהגים מתוך מחשבה על הגוף, חשיפתו והמרחק ממנו.מקורות ההשראה של המותג נעים בין המקומי לפנטסטי בכוונה לייצר אופנה ישראלית, עתידנית ״בדיונית״ תוך פיתוח והפצת פתרונות סיסטמטיים לייצור אופנה מקיים. “It takes a village”האמונה בעשייה משותפת ותרבות של שיתופי פעולה מובילה את המותג ומהווה אבן בוחן לעשייה האופנתית.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מכירת יד שנייה של בוטיק "Mycloset" פלטפורמת מכירת היד שניה באונליין הוקמה על ידי מאיה אבירעם, במטרה לספק לצרכנים הישראלים דרך נגישה ומהירה לצרוך בגדי יד שניה ווינטג', שהמטרה העיקרית היא לצמצם זיהום, לתת חיים חדשים לפריטים ייחודיים ולקדם מעגליות בתעשייה- כל זאת בסטייל!

בפופ אפ תוכלו למצוא בגדי יד שניה ווינטג' לנשים וגברים, אקססוריז, תיקים ונעליים.בין המותגים: Nike, Adidas, Prada, Polo Ralph Lauren, Coach, Levi's, Champion, Carahrtt , וינטג' לא ממותג ועוד מגוון רחב!המחירים ינועו בין 50 ל-200 שקלים, כאשר רוב הפריטים באיזור ה100 שקלים. אשר 20% מהמכירות יתרמו לעמותות שפועלות לשיקום נפגעי המלחמה.

תגובות

להשאיר תגובה