כמאה נציגים של חברות תעופה בין לאומיות מרחבי העולם יגיעו מחר, יום חמישי, לישראל על מנת להכיר את תל אביב

נציגים של כ-100 חברות תעופה בין לאומיות מחמישים מדינות, החברות בקבוצת התעופה והתיירות הבינלאומית APG, יגיעו מחר, יום חמישי, לישראל ויקיימו לראשונה בעיר תל אביב את הכנס השנתי שלהם.

מטרת הכנס היא לפתוח קווי תעופה חדשים ולייצר שיתופי פעולה שיעודדו את התיירות הנכנסת לישראל בכלל ולתל אביב בפרט, שבשנת 2019 ארחה כ-2 מיליון תיירים (מקום 97 בעולם ע”פ ( Global Destination Cities Index .

מדובר באירוע רב השפעה שכן חלק נכבד מאורחי הכנס מייצגים חברות תעופה שעדיין לא טסות לישראל כמו ניגריה, גאנה, חוף השנהב, הרפובליקה הדומיניקנית ואירלנד.

לדברי עופר ריינהרדט, מנכ”ל ממן אויואישן, נציגת APG בישראל, “לקח לנו מספר שנים לשכנע את קבוצת APG להגיע לתל אביב ועכשיו זה קורה. מדובר באחד מאירועי התיירות המשמעותיים שהתרחשו בתל אביב בשנים האחרונות ולו רק בשל העובדה שיגיעו אליו נציגים מ- 50 מדינות מרביתם בפעם הראשונה”. עוד מציין ריינהרדט, “ניסיון העבר מוכיח שערים שמארחות את הכנס יוצרות פלטפורמה לפעילות מוגברת של קווים חדשים. כך למשל בכנס דומה שנערך במלטה לפני כשלוש שנים הגדיל ב-30% את כמות התיירים לעיר הבירה ואלטה שאירחה את הכנס”.

האורחים  יתארחו במלון הרודס בתל אביב בין ה-23-27 ליוני וייהנו מסיורים בחסות עירית תל אביב בשרונה, ביפו וגם בנמל תל אביב.

לדברי סנדרין דה סייט, נשיא ומנכ”ל קבוצת APG, “אני שמח על ההחלטה לקיים את הכנס השנתי שלנו בישראל. זאת תהיה הפעם הראשונה אחרי למעלה משנתיים, שאנו מצליחים לכנס במקום אחד את כל הנציגים שלנו מרחבי העולם. המטרה הראשית שלנו, מעבר למפגשים ולהכשרות המקצועיות, היא לחשוף את ישראל בפני בכירי ענף התעופה שעד כה נמנעו מלטוס לישראל מסיבות אלו ואחרות ולנסות לייצר שיתופי פעולה מסחריים”.

 

תגובות

להשאיר תגובה