'גורדון פדגוגיה חדשנית', חברת הבת של האקדמית גורדון לחינוך משיקה שיטת חינוך חדשנית באמצעות שימוש במקרנים אינטראקטיביים של חברת Eyeclick שנפרסים בכיתות הלימוד בבתי ספר ברחבי הארץ. באמצעות המקרנים של חברת יוכלו הילדים במגוון גילאים- מגיל הגן ועד חטיבת הביניים ללמוד מגוון נושאים- ממתמטיקה, דרך אומנות ועד מדעים מדוייקים ושפות בצורה טכנולוגית, מעניינת ומעמיקה.  בתקופה האחרונה החלה המערכת להיכנס לעשרות בתי ספר ביניהם בתי ספר בחברה הערבית.

כחלק משיתוף הפעולה, צפויה גורדון לסייע בפיתוח תכנים פדגוגיים עבור מערכת החינוך, באמצעות עשרות שנות נסיון בתחום. המוצרים שהחברות מפתחות יוטמעו במערכת החינוך כבר בחודשים הקרובים ויאפשרו למידה אינטראקטיבית ומשמעותית לדור העתיד של תלמידי ישראל.

המכללה תעשיר את התכנים הפדגוגיים העדכניים ביותר בתחומי הדעת השונים. מיטב המרצים, החוקרים והסגל הטכנו-פדגוגי יסייעו בהפקת תוכן עשיר ומגוון. דגש מיוחד יינתן לנושא התאמת תכנים לקהלים מגוונים -גיל רך, ילדי יסודי, חטיבת ביניים וחינוך מיוחד.

יגאל שייניס, מנכ"ל 'גורדון פדגוגיה חדשנית': "בעידן המודרני, לאחר שפרצה מהפכת הטאבלטים והסמארטפונים, הילדים זקוקים לגירויים תמידיים ולאתגרים אינטלקטואליים. הדבר הופך את תפקיד המורה למאתגר הרבה יותר. במקום למנוע כניסה של טלפונים חכמים לכיתות, אנשי החינוך צריכים לאמץ את הטכנולוגיות הזמינות ולרתום אותן לטובת יצירת דרכי הוראה חדשניות המותאמות לתכני הדיסציפלינות השונות. גורדון מובילה בישראל את נושא שילוב החדשנות בחינוך, גם בהתאמת עזרים דיגיטליים לכיתות אך לא פחות חשוב, גם בפיתוח פדגוגיה מותאמת, ליווי אנשי החינוך בשטח ופיתוח מקצועי מותאם. כחלק מהעשייה, אנו אף מקימים בכל רחבי הארץ מרחבי למידה חדשניים אשר משלבים בין טכנולוגיה ופדגוגיה ולמעשה מאפשרים בכך לבתי ספר ולאנשי החינוך ללמד באופן אינטראקטיבי, פעיל, מערב ומעניין. שיתוף הפעולה שלנו עם חברת EyeClick יחשוף את צוותי ההוראה, החל מהגיל הרך ועד לחטיבת הביניים, למגוון אפשרויות למידה חדשות, אשר יקדמו את מערכת החינוך בישראל ברוח המאה ה-21".

אריאל אלמוס, מנכ"ל EyeClick: "המחשבה הייתה לפתח סוג חדש של חוויית משחק לילדים שמשלב בין המשחקים הקלאסיים שששיחקנו כילדים לטכנולוגיה של המאה ה-21. הפתרון היה בדמות פיתוח מקרן אינטראקטיבי משולב חיישנים, שהופך כל משטח עליו הוא מקרין, למשטח המגיב למגע ולתנועה – ללא כל צורך באביזרים נוספים עם משחקים לכל גיל. היופי בכלי שאנחנו מספקים הוא בכך שהוא מודולרי- המורים יכולים לבחור בתכנים שהוכנו מראש בכל נושא לימוד ולהשתמש בהם כמות שהם, או שהם יכולים להתאים אותם לצרכיהם ואף לבנות בעצמם שיעורים מאפס. המטרה היא שבעתיד, גם התלמידים יקחו חלק ביצירת התוכן ויהיו שותפים בהכנת מערכי שיעור אינטראקטיביים לחבריהם לכיתה".

 

תגובות

להשאיר תגובה