רויאל קנין ישראל תרמה מאות ערכות ‘לתנו לחיות לחיות’ ו’לצער בעלי חיים רמת גן והסביבה’ בשווי עשרות אלפי שקלים

כחלק מפעילות החברה לעידוד ‘אימוץ אחראי’ יחולקו ערכות בשווי 150 ₪ לכל מאמץ כלב דרך עמותות ‘תנו לחיות לחיות’ ועמותת ‘צער בעלי חיים רמת גן והסביבה’. “מקווים למצוא בית חם ואוהב לכל הכלבים”

רויאל קנין (Royal Canin) ישראל, הנציגות רשמית של המותג הסופר פרמיום לתזונה ובריאות לכלבים וחתולים תרמה ל’תנו לחיות לחיות’ כ-1200 ערכות אימוץ לכלבים בשווי כולל של כ-180 אלף ₪ וכ-200 ערכות אימוץ בשווי 30 אלף ₪ לעמותת ‘צער בעלי חיים רמת גן והסביבה’. כל ערכה מכילה 4 ק”ג מזון יבש, איכותי ובריא, ציוד בסיסי הכולל רצועה, צלחת לכלב וקופונים לרכישת מזון כאשר שווי הערכה לצרכן עומד על כ-150 שקל. התרומה היא כחלק מקמפיין רחב של רויאל קנין ישראל בנושא ‘אימוץ אחראי’ במסגרתו נתרמו על ידי החברה כ-3000 ערכות אימוץ לכלבים בשווי כולל של כ-450 אלף ₪ לעמותות בעלי החיים השונות ברחבי הארץ.

אימוץ כלב הוא רגע מרגש בכל בית, אך יחד איתו, מגיעה גם אחריות גדולה- הדאגה לצרכיו ולבריאותו של בעל החיים לשנים רבות. שיתוף הפעולה מאפשר לכלבים המאומצים לקבל מזון בריא ואיכותי, בתקופה הראשונה שלאחר האימוץ, המשפיעה באופן ישיר על איכות ואורך החיים של הכלב.

“בישראל יש אלפי כלבים וחתולים שזקוקים לבית חם, בטח עכשיו בתקופת החורף, הגשמים והקור, אמרה קלרווי סולן, דוברת רויאל קנין ישראל. “רויאל קנין שמה למטרה לשפר את איכות החיים והבריאות של הכלבים בישראל ונתרמת, לצד עמותות בעלי החיים, בסיוע למאמצים החדשים, עם ערכה מיוחדת שתשתמש אותם בתקופה הראשונה של הגעת הכלב לביתו החדש. יתרה מזאת, מוכח כיצד גידול בעלי חיים והשהייה הממושכת לצידם משפיעה על בעליהם. מתוצאת המחקר עולה כי לחיות המחמד הייתה השפעה חיובית על מצבם הנפשי של בעליהם- הם חשים פחות חרדה, ויותר בטוחים בנוגע לעתידם*. אנחנו מקווים כי יחד נוכל למצוא בית חם ואוהב לכל הכלבים בישראל”.
בעמותת צער בעלי חיים ר”ג והסביבה מדווחים כי במהלך שנת 2020 אומצו בעמותה סה”כ 469 בעלי חיים, מתוכן 317 כלבים ו-152 חתולים. למרות הביקוש הגדול לאימוץ בעלי חיים, העמותה הקפידה על מדיניות אימוץ קשיחה על מנת למנוע נטישות בעלי חיים בחזרה לשגרה.

יובל נבון, מנכ”ל צער בעלי חיים ר”ג והסביבה הוסיף: “שיתוף הפעולה עם רויאל קנין מחזק את חזון העמותה המקדם מעורבות קהילתית רחבה למען חסרי הקול. אני רוצה להודות מעומק הלב לחברת רויאל קנין, בשמי ובשם דרי בית המחסה. הירתמותכם מרגשת. תודה!”.

תגובות

להשאיר תגובה