המצב הכלכלי בכלל ובמצב הנוכחי בפרט, מחייב את כולנו להכיר את עולם הכלכלה והכספים על מנת לדעת כיצד להתנהל נכון מבחינה פיננסית, קל וחומר אם נרצה לבצע עסקאות או יזמויות כאלה ואחרות.

ספר חדש, "מסים בגובה העיניים", אותו כתב יעקב סלבין, מבקש להסביר בצורה פשוטה וקלה את מערכות המיסוי והכלכלה השונים הקיימים במדינת ישראל. הספר מתאר את מערכות המיסוי של מדינת ישראל ותפקידיהם השונים במערכת הכלכלית: מע"מ, ביטוח לאומי ומס הכנסה וכיצד הם מחושבים בסופו של דבר ומשפיעים על חשבון הבנק שלנו. בנוסף, ישנה התייחסות להקמת חברה בע"מ, שותפות עסקית מדרגות המיסוי הקיימות ועוד.   

סלבין הינו יועץ מס ובוגר תואר ראשון במנהל עסקים עם למעלה מ-45 שנות ייעוץ לפרטיים, גופים וחברות. את משרדו הפרטי פתח כבר בשנת 1979.
לאורך השנים הרצה סלבין בפני עולים חדשים, בעלי עסקים ואנשים המבקשים להבין טוב יותר את מערכת המיסוי בישראל. בנוסף לניהול משרדו, סלבין שימש, במשך שנים רבות, יועץ במט"י (מרכז טיפוח יזמות) ובמסגרתה הרצה וסייע ליזמים בנושאים עסקיים שונים כדוגמת ניהול עסק, כתיבת תכנית עסקית, קבלת מענקים, התנהלות מול בנקים ועוד. את כל הידע שצבר מההרצאות, מהשאלות שנשאל לאורך הדרך איגד לספר שמכיל את המידע שחשוב שכל אחד יכיר.

ניתן להשיג את הספר באתר של ספרי ניב, ניו בוק, באתר סלבין חשבונאות ומיסים ואתרים נוספים.

   

תגובות

להשאיר תגובה