יש ימים בהם ניקיון הרצפה פשוט מתסכל. אין זה משנה כמה פעמים תעברו עם המטלית ועם המגב על אותה נקודה במטבח, היא לעולם לא תהיה נקיה, יש לכך סיבה אחת – הבית שלכם אינו צריך רק שירותי ניקיון. אתם צריכים את השילוב המושלם של ניקיון ופוליש.

איך ניקיון ופוליש יכולים לגרום לכל חלל להראות נפלא?

בעוד חברת ניקיון מקצועית יכולה להציע רק שיפור של מראה החדר באמצעות שטיפה יסודית, חברה המשלבת ניקיון ופוליש יכולה להציע הרבה יותר. הפוליש הופך את הרצפה לחלקה ולמבריקה יותר, והאריחים נראים כאילו הוחלפו בחדשים. אם יש לכם בבית שיש טבעי, אתם זקוקים לפוליש קריסטל שיקנה לרצפה מראה רטוב כאילו נשטפה זה הרגע, גם אם היא יבשה לחלוטין.

טיפ חשוב לתחזוק נכון של השיש ברצפה או במטבח בעדני החלונות ובכלל למרוח שכבת הגנה של "סילר" חומר איטום ושימור של אריחי שיש שמונע ספיגה וחדירת כתמים למרקם של האבן כמובן שלפני מריחת סילר צריך לדאוג שהמשטח נקי וללא רבב .

למה צריך חברת ניקיון לפני פוליש?

לפני שמזמינים חברה לביצוע עבודות ליטוש והחלקה באמצעות פוליש, חשוב להזמין חברת ניקיון מקצועית על מנת שהמשטחים השונים בבית יהיו במצב האידיאלי לקראת פעולות הליטוש וההברקה. חברת ניקיון מסוגלת לנקות את המשטחים השונים בחלל כמו חדרי אמבטיה, מטבחים וחדרי השינה השונים, מעבר ליצירת המראה האופטימלי לרצפה באמצעות פוליש. כמו כן חברת ניקיון מקצועית תבצע את העבודה ביעילות ובמהירות גבוהה הרבה יותר .

עם מיטב הציוד תכשירי הניקוי וצוות העובדים שהוכשר על ידי החברה לביצוע ניקיון מקצועי תחת עמידה בלוחות זמנים  ואיכות ניקיון גבוהה במיוחד .

טיפ לשמירה על מראה חדר רחצה מבריק וחדיש אחרי כל שימוש לייבש את הניקלים והמקלחון  אחת לחודש מומלץ להשתמש בתכשיר לניקוי אבנית .

ניקיון ופוליש – מנקים את הלכלוך שהצטבר בעבר ושומרים על הרצפה לעתיד

בעוד פעולת הניקיון המקצועית מותירה את הבית שלכם מריח מצוין, התוספת של עבודת פוליש יכולה להפוך את הרצפה שלכם לעמידה יותר לאורך שנים. בתום פעולה הפוליש משתמשים בחומר מיוחד שנקרא סילר, האוטם את הרצפה ומגן עליה מפני נזקים עתידיים. 

לסיכום, ניקיון מקצועי הוא שילוב של מיומנות, ציוד וחומרי ניקיון איכותיים. פנו לחברת ניקיון מנוסה ומומלצת שיודעת לספק שירותי פוליש ברמה טובה וניקיון מקצועי שיתגבר גם על הכתמים הקשים ביותר, גם עובדי הניקיון היסודיים ביותר אינם יכולים לעמוד בסטנדרטים של חברת ניקיון המתמחה בתחום. חברת ניקיון ופוליש נותנת את הערך המוסף של ניקיון יסודי בסטנדרט גבוה, עם גימור מושלם של הרצפות באמצעות החלקה והברקה שלהן.

 הטיפול מתאים במיוחד לבעלי דירות או בתים לפני מכירה, למשרדים יוקרתיים או להכנת חללים פרטיים ומסחריים לפני השכרה. ההצלחה שלנו זה הניקיון וההברקה שלכם חברת ניקיון א.ש מקצועית הוגנת ואמינה !!

 

לפרטים נוספים – http://cleaning-company.co.il/

תגובות

להשאיר תגובה