מביאה את הקדמה: הישראלית שתעשה לכם חיוך כובש

אם הייתם אומרים לדליה שוורץ, דיילת לשעבר ומארגנת, מלווה טיולים לתורכיה (עם רישיון) ונציגה של מרפאות שיניים לשיקום הפה, מרפאה להשתלת שיער לנשים וגברים ומרפאות אסתטיקה לפנים ולגוף באיסטנבול בהווה שבעקבות סדרה היא תגיע לטורקיה, סביר להניח שהייתם מקבלים חיוך כובש וסימן שאלה גדול. “עבדתי שנים רבות בחברת אל על, טיילתי במדינות רבות בעולם ולפני כשלוש שנים כשהחלה ההתמכרות של נשות ישראל לסדרת הטלוויזיה התורכית “הכלה מאיסטנבול”, נסחפתי גם אני לתוך הסדרה ובעקבות כך נסעתי לטייל בתורכיה היפהפייה ולהכיר אותה מקרוב ומאז אני על קו תל אביב – איסטנבול” מסבירה שוורץ מיד ומוסיפה “תורכיה היא מדינה מרתקת וממכרת ומי שטס אליה פעם אחת, חוזר אליה שוב ושוב. יש בה קסם שממגנט אליה את כל מי שמבקר בה. השילוב של מזרח ומערב, ההיסטוריה העשירה והמרתקת של ימי הסולטנים, הצד האירופאי והצד האסייתי באיסטנבול, האתרים המרתקים שמאחורי כל אחד יש סיפור מרתק, האוכל הטעים, השירות, החיוך, קבלת הפנים, השווקים הצבעוניים שניתן למצוא בהם עולם ומלואו, המחירים הזולים שגורמים לחזור אליה שוב ושוב ולמעשה עולם ומלואו”.

ובכל זאת הגעת למרפאות, טיפולי אסתטיקה, איך זה קרה?

“תוך כדי הטיולים שהוצאתי לתורכיה התוודעתי לרפואה האסתטית הכל כך מתקדמת בתורכיה. בתי חולים ומרפאות ברמה בינלאומית עם מכשור וציוד שאולי מרפאות מעטות מחזיקות בארץ, מסקרנות התחלתי לחקור את הנושא וממש תוך כדי כיתות רגליים בין בתי חולים ומרפאות למדתי את הנושא. על מנת להיות אמינה ובטוחה ברופאים שאני ממליצה עליהם. רופא השיניים המומחה שלנו מרצה ומלמד באוניברסיטה רפואת שיניים ומשתתף כמעט בכל תכנית טלוויזיה העוסקת ברפואת שיניים בערוץ CNN התורכי וכך גם הרופאים האחרים איתם אני עובדת. חשוב לציין כי המכשור במרפאה הוא חדשני ביותר וכל תהליך הטיפול והמדידות נעשה עם מצלמת תלת מימד. זה עולם אחר לחלוטין, אני מתעסקת עם טיפולי שיניים וכן עם מרפאת אסתטיקה להזרקות בוטוקס וחומצה הילאורונית, הרמת עפעפיים ומתיחת צוואר בשיטת הפלזמה החדשנית להסרת עודפי עור ללא ניתוח, הסרת סרחי וגידולי עור וטיפול בהזעת יתר.

טיפולי אסתטיקה לשיניים בין השאר, איך זה קורה בפועל?

“תהליך הטיפול בשיניים נעשה בשני שלבים: בהגעה ראשונה עוברים תהליך של עקירות ושתלים והרכבת שיניים זמניות, לקוחות שזקוקים לטיפול זה מגיעים לאיסטנבול ל – 5 ימים.

לתהליך זה צריכים להגיע מוכנים נפשית ולהתמסר לתהליך. בארץ תהליך כזה לוקח שנה,באיסטנבול זה נעשה בשבוע. למרות שהכל נעשה בהרדמה, הימים הראשונים כרוכים קצת באי נוחות ובמעט כאבים, בעיקר בלילה הראשון. עצם השהייה בארץ זרה, עם שפה זרה ולעיתים בלי קרוב מלווה,  מגבירה את הלחץ שהוא מיותר לגמרי משום שבסופו של התהליך, כל רגע היה שווה.

בהגעה שניה לאיסטנבול, לאחר 3 חודשים, לאחר שהשתלים נקלטו, עוברים את התהליך של הרכבת כתרי זירקוניה או EMAX, לפי בחירת הלקוח. הפעם התהליך אינו כרוך בכאבים. הוא לוקח 5 ימי שהייה שבסופם מקבלים פה חדש עם חיוך רחב ויפה. אגב, לקוחות שאינם זקוקים לעקירות ושתלים מסיימים את הטיפול בהגעה אחת של 5 ימים, את תהליך הרכבת כתרי זירקוניה או EMAX.

במהלך השהייה, בין טיפול לטיפול, ניתן לטייל באיסטנבול היפה ואני כמובן עוזרת בבחירת מסלול, בהמלצה על אתרים, בחירת נהג צמוד וכשאני פנויה, אני גם מטיילת עם המטופלים בשמחה. פער המחירים בטיפולי השיניים בין ישראל לתורכיה הוא עצום ומגיע לשליש מחיר, במיוחד בימים אלה כשהלירה התורכית בהתרסקות והתמורה לדולרים היא גבוהה”.

בואי באמת נדבר על מחירים.

כדי לקבל הצעת מחיר מדויקת, כל מה שנדרש בשלב ראשון, זה לשלוח צילום פנורמי של הפה. אני מעבירה לרופאים הרלוונטיים את המידע וביחד אנחנו בונים תכנית מקיפה וכוללת ומעבירים הצעת מחיר”

טורקיה אגב ידועה בטיפולי השתלות השיער, גם שם את מתמחה?

“בהחלט, מרפאה נוספת שאני מייצגת היא מרפאת השתלת שיער, גם היא מהשורה הראשונה, עם ניסיון של 15 שנים בהשתלות שיער לנשים וגברים. תוך חודשים ספורים לאחר ההשתלה, צומח שיער מלא באזור המושתל, רעמת שיער יפה משנה לגמרי את כל מראה הפנים. ההשתלה נעשית בשיטת השתלה חדשנית FUE שבה מוחדרים שתלי השערה אחד אחד אל תוך הקרקפת וההצלחות שלה בהשתלות מדברות בעד עצמן”.

ולסיום, איך מגיעים אלייך?

“רוב הלקוחות שמגיעים אלי כיום הם לקוחות שמגיעים מפה לאוזן בעקבות המלצות שקיבלו ממטופלים. אני  מזמינה ללקוחות שלי כרטיסי טיסה, בית מלון, העברות למלון ולמרפאה ואני כמובן מעניקה ליווי צמוד לכל מטופל בשיתוף אנשי הקשר שלי באיסטנבול. וניתן ליצור איתי קשר בטלפון 054-2477419 או במייל [email protected]

 

תגובות

להשאיר תגובה