כ-800 מקצועני תעשיית ההייטק והטכנולוגיה משתתפים בימים אלו ב- Oracle Tech Days- ימי סמינרים מקצועיים שמקיימים ג'ון ברייס הדרכה ואורקל ישראל בכיתות הלימוד של מכללת ג'ון ברייס בתל אביב. הסמינרים שמתקיימים על פני 9 ימים, עוסקים בהכשרה מעשית והשראה לבניית חוסן בזמנים של אי וודאות, לאנשי קהילת ההייטק והטכנולוגיה בישראל ומעניקים למשתתפים תוכן מקצועי מעמיק וחווייתי, לצד כלים הנחוצים להתמודדות עם האתגרים הטכנולוגיים שמזמן העתיד הקרוב.

Oracle Tech Days הוא אירוע מיוחד לקהילת אנשי המקצוע במגוון תפקידים טכנולוגיים, המחויבים לצמיחה, שיתוף פעולה וחוסן, במהלכו זוכים המשתתפים לא רק בהעמקת הידע שלהם בכלים הטכנולוגיים המתקדמים של אורקל, אלא גם יוצרים קשרים לחיזוק הקהילה הטכנולוגית בישראל. במסגרת הסמינרים המקצועיים, הוצגה למשתתפים בשורת הבינה המלאכותית היוצרת של אורקל לליבת הפעילות הארגונית, במגוון רחב של יכולות מתקדמות.

"מספר המשתתפים המרשים בימי הסמינרים מוכיח כי גם בתקופה זו של חוסר וודאות אנשי תעשיית ההייטק רואים ערך רב בחיזוק החוסן, בקהילתיות וביכולת לחזק את הקשרים בתעשייה לא פחות מהצורך בהעמקת הידע המקצועי שלהם", אומר מוטי חדד, מנכ"ל מכללת ג'ון ברייס הדרכה. "לפיכך, כוחו של אירוע הלמידה Oracle Tech Days המשותף לנו ולאורקל ישראל, הוא בקיום אירוע פרונטלי דווקא בתקופה כזו."

 

 

תגובות

להשאיר תגובה