ב-am:pm, רשת הסופרמרקטים האורבנית, שהפכה לחלק בלתי נפרד מה-DNA של העיר ללא הפסקה, מבינים שההיערכות לנוכח התמשכות המלחמה חייבת להיות אחרת. הן בחזית הלחימה והן בחזית הרומנטית. אמנם באמ:פמ לא נוהגים לשחזר יוזמות ומוצרים מקוריים שהם ללא ספק סימן היכר של הרשת, הם לא יכלו להישאר אדישים לשיח הרב שעוררה המלחמה סביב השתוקקות וכמיהה לזוגיות תומכת ומנחמת דווקא בימים המאתגרים האלו. הביקוש העצום לבן/בת זוג מקרב המילואימניקים והמילואימניקיות, גרם לאמ:פמ לחרוג ממנהגה ולהשיק מחדש את אפליקציית הדייטינג שזכתה להצלחה רבה בגלגולה הקודם.

מעתה האפליקציה שבעבר חיברה בין אקסים תסייע לחבר בין המילואימניקים/יות לעורף או בין מילואמניקים/יות לבין עצמם. העיצוב של הממשק עודכן בהתאם לתקופה עם תוספת כנפי טייס נכספות, אך הפעלתו נשארה ידידותית ופשוטה כפי שהייתה בעבר: מורידים את האפליקציה, מוסיפים את מספרי הטלפון של המילואימניק/ית ובמידה וגם הם עשו את אותה הפעולה – It's a re:match.

 

 

 

 

 

נטלי מורדי, מנהלת השיווק שלam:pm : "אמ:פמ חרטה על דגלה להביא ללקוחותיה ערך מוסף ייחודי, לצד חדשנות מוצרית וחוויית קנייה אורבנית דינמית וצעירה המאפיינת את הרשת. כל מהלך שאנו יוזמים, כמו גם אפליקציית הדייטינג שהחלטנו להחזיר לטובת המילואימניקיות והמילואימניקים האמיצים שלנו, הינו בהשראתה ולמען הקהל שלנו. אמ:פמ מחבקת ומחזקת את חיילי צה"ל וכוחות הביטחון, מייחלת להחלמת הפצועים ולהחזרת כל החטופים הביתה".

אגב, לידיעת משתמשי האפליקציה: אם תזכו ל-re:match, תיהנו מ-25% הנחה על מגוון מוצרי דורקס בסניפי am:pm.

*להורדת האפליקציה חפשו בגוגל או כנסו לחנות האפליקציות.

תגובות

להשאיר תגובה