לגלות את נפלאות הים: סיורי משפחות לחופש הגדול עם "אקואושן"

עמותת "אקואושן", הפועלת לקידום שמירת הסביבה הימית והחופית בישראל, מציעה מספר פעילויות וסיורים חווייתיים לכל המשפחה בתקופת הקיץ. במהלכם הציבור יתוודע לנפלאות הים ובעלי החיים הייחודים החבויים בו, יחקור את בתי הגידול והילדים ייהנו ממשחקים ומשימות בחוף 

עמותת "אקואושן," הפועלת לקידום שמירת הסביבה הימית והחופית בישראל כבר מעל 20 שנה ומפעילה, בין היתר, תוכניות חינוכיות, אחראית לחקר ימי, ניהול מתנדבים ומגוון פעילויות סביבתיות, מזמינה את הציבור הרחב, משפחות וילדים, לסיורים חווייתיים וחינוכיים במספר אתרים ברחבי הארץ בתקופת הקיץ והחופש הגדול.

במסגרת הפעילויות, המותאמות לכל המשפחה, יתגלו נפלאות הים, תיעשה היכרות עם עולם הים ובעלי החיים הייחודים בו, כולל בתי הגידול שלהם, ועל חשיבות הים לאדם היום ולאורך ההיסטוריה בכלל. בנוסף, הילדים ייהנו ממשחקי חוף וכל המשפחה תיקח חלק במשימות משותפות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סיור חווייתי לכל המשפחה בחוף גדור 

הצצה לעולמם המופלא של מגוון בעלי החיים הימיים המסתתרים בין הסלעים, משחק קונכיות בחוף ועוד. במהלך הסיור נכיר את חוף הים התיכון שלחופיו אנו חיים, מאיפה מגיע החול ומה מאפייניו. נחקור את בתי הגידול השונים בחוף ובעזרת מגדירים וזכוכיות מגדלת נכיר מקרוב את היצורים החיים בו. 

קהל יעד: משפחות (אפשרי עם תינוקות במנשא),

רמת קושי: קל, הליכה על החוף. 

8.8  16:00-18:00

מיקום: חוף גדור

סיור חווייתי לכל המשפחה בגן לאומי תל דור 

נגלה את נפלאות הים, נחקור את החוף החולי והסלעי ונכיר את בעלי החיים הייחודיים המסתתרים בכל אחד. נטייל לאורך חוף תל דור ונערוך היכרות עם עולם הים וחשיבותו לאדם. נכיר את המאפיינים הייחודיים של הים התיכון וחופי ישראל, את מגוון בתי הגידול והיצורים סביבנו. בסקרנות וזהירות נרטיב רגליים בכדי לפגוש את בעלי החיים והאצות בחוף הסלעי ובטבלאות הגידוד. 

ציוד דרוש: נעליים או סנדלים מתאימות להליכה במים (לא כפכפים או קרוקס), כובע, מים, קרם הגנה. 

קהל יעד: משפחות (אפשרי עם תינוקות במנשא)

רמת קושי: קל, הליכה על החוף.

10.8  17:00-19:00

מיקום: גן לאומי תל דור

סיור חווייתי לכל המשפחה בחוף שקמונה

נכיר את החוף הסלעי השוכן למרגלות תל שקמונה, נגלה את בעלי החיים הייחודיים למקום ואת שרידי ההתיישבות העתיקה המסתתרים בחוף ובתל. נטייל לאורך חוף ותל שקמונה נכיר את מגוון בעלי החיים המסתתרים בחוף ועל טבלאות הגידוד בחוף הסלעי. נגלה את מגוון הצדפים והקונכיות העשיר בחוף ואת חשיבותן למערכת האקולוגית. נכיר את חשיבות הים לאדם היום ולאורך ההיסטוריה ונשחק במשחקים ומשימות בחוף.

קהל יעד: משפחות (אפשרי עם תינוקות במנשא)

רמת קושי: קל, הליכה על החוף

 14.8 17:00-19:00

עלות סיור: 35 ש"ח לאדם/ילד (ילד מגיל 5 ומעלה)

להרשמה bit.ly/ecoocean_summer23

 

תגובות

להשאיר תגובה