מי אני:  "יניר קוזין, עורך חדשות ומגיש חדשות חוץ בערוץ הכנסת". מוזמנים לעקוב בטוויטר @yanircozin

תנוחה מעודפת- אנלוגי או דיגיטלי

"במהלך השבוע דיגיטלי ובסוף השבוע אנלוגי (עיתונים בכל הצבעים)."

פרסומת ביו טיוב- מעביר או משאיר?

 "מעביר. לא ראיתי מימיי פרסומת ביוטיוב עד הסוף. (אולי חוץ מהפרסומת של ברנפלקס עם מירי מאחד העם אחד)."

רב קו או גט טקסי?  "באוטו שלי לרוב, אבל אם אין ברירה אז רב קו."

כמה כסף אתה משקיע על גאדג'טים?

"רוב הכסף שלי דווקא הולך על אנלוגי. חולה תקליטים."

מה הגאדג'ט הכי מגניב שיש לך?

"קצת מצחיק אבל כרגע זה ה Google cardbord. אני נגנב עד כמה זה אדיר ובד בבד כמה זה פשוט ובסיסי. משחק בזה כל היום משל הייתי ילד בן 8."

כמה קילומטראז' יש לך בפייסבוק/אינסטגרם/פינטרס/טוייטר/וכו'?

"את חשבון הפייסבוק פתחתי בקיץ 2006 כשהייתי במשלחת בארצות הברית. סיפרו לי על הדבר הזה וזה היה נשמע לי מעניין. בפועל, התחלתי לתחזק אותו רק בתחילת 2007. טוויטר- מעל ל-3 שנים אבל התחלתי לצייץ בעקביות רק בשנה האחרונה. מודה.  אינסטגרם –  לפני 202 שבועות :)"

לפני שתמות מה תכתוב בסטטוס האחרון שלך?

"איך החיים יפים, באסה למי שמת. יש עוד הרבה דברים להספיק"

למי היית עושה הייד ברשת?

"לא עושה הייד לאף אחד. בעיניי זו המהות של הרשתות החברתיות, לנסות לשמוע גם קולות שאתה לגמרי לא מסכים איתם. יחד עם זאת, הכי מעייפים אותי אלה הטרולים. אנשים נודניקים, בלי קשר לדעה פוליטית, שבאו לרשת כדי להציק לאחרים ולשבש כל דיון בטרחנות אין קץ. ועדיין, לא עושה להם הייד."

למי היית עושה לייק בחיים האמיתיים?

"הייתי נותן לייק לסבתא שלי וגם מוסיף share. אישה מדהימה שחייה לא היו קלים ובכל זאת בחרה לעזור להרבה אנשים וגם לחיות הרחוב. בכלל, לייק לכל מי שלא נשאר אדיש לסבל של כלבים וחתולים ברחוב."

מה האימוג'י הכי חביב עלייך?  "עם החיוך הנבוך והלחיים הוורדרדות. כמובן שגם happy poo הוא חביב עליי ואף רכשתי כרית של אייקון התרבות הזה. כי אם כבר, אז לפחות שיחייך."

כותב חחחחח או lol-

 "קוראים לי יניר, בן 29 ואני כותב "חחח", ואני מתבייש בזה."

איזה סמארטפון יש לך?

יש שניים. Galaxy S5 ו- iPhone 4"

סקס או קאנדי קראש?

"סקס"

אם הייתה יכול לעשות פיגוע פייסבוק למארק צוקרברג איזה סטטוס היית כותב?

"הייתי כותב לו: "תכל'ס, אחרי הכל, אין באמת כמו גוגל. אנחנו רק מנסים. אבל לעולם לא נגיע לקרסוליים שלהם" או  "אני יודע עליכם הכל, הכל! ואני יכול להרוס לכם את החיים בשנייה אחת" או שבעצם זה לא פיגוע אלא האמת?"

מה הדבר הראשון שתעשה אחרי שתעשה סטארט אפ.

 "תלוי כמה הוא יהיה שווה. אם הרבה, אז הייתי משלם את החובות של כל בני משפחתי, נוסע עם רעייתי היקרה לטיול ארוך בכל המקומות שחלמנו להגיע אליהם ומאמץ כמה עמותות בעלי החיים שיוכלו להמשיך לטפל ולסייע לכמה שיותר חיות רחוב.  וגם, משקיע חלק נכבד מהכסף במחקר לפיתוח מכונות זמן. כי זה העתיד."

אם היית שולט על אמצעי התקשורת והטכנולוגיה בארץ- מה החוק הראשון שהיית מעביר?

"לטעמי לא צריך להגביל את התקשורת בעוד חוקים והגבלות. צריך לאפשר לה להיות עצמאית, ביקורתית, בועטת ונושכת ככל האפשר. מנגד, כן צריך לאכוף את החוק על מי שמסית לרצח ברשתות החברתיות. תופעה בעייתית שכבר נותנת את אותותיה בחיים האמיתיים. מסוכן."

 

 

26 הערות

להשאיר תגובה