על מדף הספרים

ספרים חדשים על המדף

התייר הרוחני

זאב בן אריה, סופר ומומחה לטיולי תרבות מיסטיקה ומסורות רוחניות משיק סדרה של 11 ספרי טיולי רוח ותרבות ברחבי העולם. סדרת ספרי “טיולי רוח ותרבות” מזמינה את הקוראים להכיר את מורשתן הרוחנית והתרבותית של מעל 20 ארצות באזורים שונים בעולם, כולל אתרים יהודיים, מקומות קדושים ואנרגטיים, מסורות רוחניות ואתרים מחוץ למסלול הרגיל שכדאי לבקר בהם, מהפירמידות במצרים ועד המקדש התת קרקעי הגדול בעולם מתחת להרי האלפים, ממעגלי האבנים של אנגליה, ועד מרכזים של מיסטיקנים סופים בהרי פמיר. הספרים מאגדים מידע עצום של זאב בן אריה, דוקטורנט למדעי הדתות באונ’ חיפה ומורה דרך שהוציא עד היום אלפי אנשים לטיולי תרבות ורוח ברחבי העולם ובישראל

מחיר ספר מודפס:  59-79 שקל, מחיר עותק דיגיטלי: 39 שקל.להשיג באתר הוצאת פראג ובאתר תרבויות עולמי.

 

פעימות אם, מדריך לאם לאחר הלידה

הדס אגוזי פרקש, פסיכולוגית קלינית מומחית ומאמנת אישית וארגונית בכירה המתמחה בחוסן אישי, משיקה ספר חדש בו היא מציעה כלים פרקטיים ליצירת חוסן אישי אצל נשים לאחר לידה. את הספר כתבה אגוזי פרקש במהלך חופשת הלידה עם בנה השלישי, ודרך התמודדויות ואתגרים אישיים בהם היא משתפת, לצד הסתמכות על מחקרים וניסיון רב כאשת מקצוע, היא מלמדת את הקוראות להפוך את התקופה שלאחר הלידה להרבה פחות מטלטלת ואפילו למצמיחה

את הספר כתבה הדס במהלך חופשת הלידה עם איתן בנה השלישי, והוא כולל סיטואציות מוכרות ולא פשוטות מהשנה הראשונה שלאחר הלידה שהיא חוותה ומשתפת בהן את הקוראות. “פעימות אם” הוא ספר חשוב לכל אם בתקופה הראשונה שלאחר הלידה, ונוגע באתגרים היומיומיים שאיתם היא מתמודדת. הספר ממוקד בחוויות האישה, ברגשותיה, בקשיה ובחלומותיה ומשלב כלים מעולמות הפסיכולוגיה והאימון האישי.

“פעימות אם” משלב ידע מחקרי עם ניסיון אישי ודוגמאות אישיות של המחברת, שמעודדות את הקוראת לאמץ את ההמלצות של אגוזי פרקש כאם, בת זוג ואשת מקצוע.

הספר מחולק לפרקים קצרים שכל אחד מהם עוסק בהתמודדות או סוגיה אחרת שמאפיינת את השנה שלאחר הלידה. בין שלל הפרקים תמצאו פרקים שעוסקים בהנקה, דיכאון אחרי לידה, הפלה, מתי לחזור לעבוד, בדידות, תשישות, קורבנות, פגעי הגוף, זוגיות ועוד ועוד. בכל פרק מופיעה שאלה ברורה שתסייע לקוראת לבחור בחירות מספקות ומותאמות לה בחייה החדשים, תשקיט רעשים ופחדים ותחזק אותה.

הוצאת סטימצקי251 עמודים/96 שקל לעמוד האינסטגרם של הספר: https://www.instagram.com/peimot.em/

לעמוד הפייסבוק: https://www.facebook.com/peimot.em

“יש מקום אחר, הסיפור הגדול ביותר שסופר מעולם”

הודעות שיצאו מהפנטגון בשנה האחרונה בעניין הימצאותם של כלי טיס לא מזוהים ולהן תכונות לא קונבנציונליות. לדברי דניאל גרוס, מהנדס ויועץ בתחום התכנון האלקטרוני החוקר את הנושא החוצני זה שנים רבות, משנות ה-50′ פורסמו תחקירים רבים של מדענים וחוקרים שתיעדו מפגשים עם עב”מים על פני כל כדור הארץ, שהותירו קרקע מוצקה להמשך חקירת התעלומה הזו. גרוס מאמין כי הנתונים והעדויות שהצטברו במשך עשרות שנים משכנעים ומדהימים בהיקפם. העדויות לכך שכלי טיס חוצניים מבקרים בכדור הארץ הן חותכות וחד משמעיות.

גרוס שטוען כי עד היום לא נשבר הטאבו מול הסיפור החוצני, החליט להוציא ספר שייאגד את דבריהם של טובי המקורות ואת מיטב המקרים החשובים שמעידים כי לא ניתן לשלול את קיומם קיומם של עב”מים. ספרו “יש מקום אחר, הסיפור הגדול ביותר שסופר מעולם”, מתיימר להיות כרטיס כניסה לנושא מרתק לכל מי שהתחום פחות מוכר לו וגם לאלו המתעניינים וחוקרים אותו. בספר מובאים סיפורי התקריות והתצפיות המשמעותיות של מאה השנים האחרונות, סיפורם של טייסים, מדענים ואנשי צבא וממשל שהיו מעורבים בהם בציר כרונולוגי מרתק המתאר ציבור גדול, רציני ואמין שחווה מפגשים ותצפיות אשר קוראים תיגר על הבנתנו את המציאות ומקומו של האדם ביקום.

“יש מקום אחר” מבקש לעשות סדר בהקשרים של הנושא החוצני ועוסק בנפרד במפגשים המפורסמים שנחשפו בתקשורת, בעדויות המרשימות ובהקשרים המדעיים, ההיסטוריים, הדתיים והתרבותיים של התחום. “יש מקום אחר” מאתגר את הקורא לשאול עצמו שאלות שהתשובות עליהן כרוכות לא אחת בחוסר נוחות ועומדות בניגוד לכל מה שנחשב עד היום לברור וידוע.

הוצאת צמרת 275 עמודים/68 שקל להשיג באתר עברית ובאתר נט בוק ובאתר בוקמי 

“בין המזרק לאזמל”

ד״ר מאיר ויצמן, מומחה להצערת הפנים, מצעיד אותנו בספר החדש “בין המזרק לאזמל” על פני דרך עבודתה של הרפואה האסתטית על העור. הספר מתאר את השלבים השונים שעובר/ת המטופל/ת מהייעוץ הראשוני ועד ליום של ההתערבות.

מטרתו של ספר זה היא מעל הכל להציג את המושגים העיקריים של מומחיות זו, הודות למושגים פלסטיים, פסיכולוגיים, אנטומיים וטכניים. להבין את ההיגיון של הזדקנות הפנים והאסטרטגיות האפשרויות להאטת התהליך, להכיר את המגבלות, לדעת להפנות לפן הניתוחי בשלב המוקדם למדי לטובת הפנים ולטובתו של האדם, מעניקים סיפוק רב למבצע ולמטופל/ת שלו. הוצאת אור-עם.להשיג באתר האינטרנט www.bookme.co.il ברשתות ובחנויות הספרים הנבחרות.

אנחנו מאת סרינה בואן, אל קנדי

האם שחקני ההוקי האהובים עליכם יצליחו לסיים את העונה הראשונה שלהם יחד חזקים מתמיד? חמישה חודשים בליגת ה-NHL   והחלוץ החדש ראיין וסלי שובר את שיאי השנה הראשונה שלו במשחק. הוא חי את החלום כשחקן הוקי מקצועי וחוזר הביתה בכל ערב אל הגבר שהוא אוהב – ג’יימי קנינג, חברו הטוב ביותר שלימים הפך גם לבן זוגו.

רק בעיה אחת עומדת בפניו — מערכת היחסים החשובה ביותר בחייו צריכה להישאר סודית, אחרת ייאלץ להתמודד עם סערה תקשורתית שתאפיל על הצלחתו על הקרח . ג’יימי אוהב את וס. אוהב באמת. מכל הלב. אבל להסתיר את אהבתו זה קשה לו. אלה לא החיים שג’יימי איחל לעצמו, ומחיר הסתרת מערכת היחסים של השניים גובה מחיר.

והעובדה שעבודתו החדשה של ג’יימי לא מתקדמת באופן חלק כפי שהוא קיווה שתתקדם, לא תורמת לקושי שאיתו הוא מתמודד.  כשרשת השקרים אשר טוו השניים בקפידה מתחילה להיפרם והעולם שבחוץ נחוש לגלות עוד עליהם, מערכת היחסים שלהם עומדת למבחן ומערערת את אהבתם הגדולה. האם יצליחו וס וג’יימי להתגבר על אתגר עין הציבור ולנצח את המשחק?

הספר בהוצאת ש.זימזון. להשיג באתר האינטרנט www.bookme.co.il ברשתות ובחנויות הספרים הנבחרות.

 

חומות אבן מאת  איי.אם. מאדן

גיבור מעשי יכול להגן ולשרת ,אבל גיבור אמיתי יודע איך לאהוב.  בנג’מין סטון, שוטר במשטרת ניו יורק, תמיד טען שהוא נשוי לעבודה שלו ולא זקוק לאישה בחייו. הוא נמנע ממערכות יחסים ודוגל בהיכרויות קצרות ולא מחייבות . ביום הולדתו ו-28 שותפו רוב ובת זוגו אנדריאה מתעקשים לשדך לו את אלה פרקר, חברתה הטובה של אנדריאה.

למרות התנגדויותיו הרבות, לא המראה החינני של הברונטית הוא שמושך את בן, אלא הכאב שנשקף מעיניה. אלה פרקר היא פיקחית, יפה, אדיבה  ובעקבות ליל אימים, פגועה עד מאוד . היא מעדיפה להתמיד בתוכנית האימונים שלה בטאקוונדו, לצפות בטלוויזיה בפיג’מה החביבה עליה, ולא להיגרר לבליינד דייט. כשבן נכנס למועדון – חתיך, מלא בביטחון יהיר ולא מעוניין,  אלה מחליטה שגם היא יכולה לשחק כמוהו.  אבל לגורל יש תוכניות משלו.

ברומן סוחף המונע על ידי גורל ותשוקה, שוטר נלהב ויפהפייה מיוסרת חוברים זה לזה בעקבות עבר משותף ולקראת עתיד מבטיח.

הוצאת: ש. זימזון. להשיג באתר האינטרנט www.bookme.co.il ברשתות ובחנויות הספרים הנבחרות.

 

מניות
מאמר קודםאומרים תודה
המאמר הבאצעד צעד

תגובות

להשאיר תגובה