סטיילינג בפלטפורמה דיגיטלית

ימים קשים עוברים על העסקים בישראל, בשל הקורונה שהגיעה אלינו משום מקום, וגרמה להרבה בעלי עסקים להמציא את עצמם מחדש. לא מעט עסקים החליטו לעבור לפלטפורמה הדיגיטלית, וכך המשיכו להתקיים בכבוד ולתת מענה ושירות ללקוחותיהם.

שני אלה, יוצרת תדמית וסטייליסטית, גם היא הבינה מהר מאד שהצורך בריחוק מהלקוחות שלה בעת ייעוץ אחד על אחד, מתבקש בשל המצב והתקנות הנוכחיות. לכן העבירה את מפגשי הסטיילינג שלה לפלטפורמה הדיגיטלית. היא מתמחה מלבד בסטיילינג, גם במיתוג וחשיבה עסקית, מגשרת בין לקוחות לגוונים ומנגישה להם אופנה, טרנדים ואביזרי אופנה בפשטות, פרקטיות וקלות, שחוסכת זמן וכסף.

נכון לעכשיו מתקיימים פחות אירועים, אך עדיין יש ארועים משפחתיים של חתונות, בר/בת מצווה, בריתות וימי הולדת, אומנם בנוכחות מספר קטן של משתתפים, והשאר צופים בארוע ב-ZOOM, אך ברור שחשוב להתלבש נכון גם בהם, ולכן יש מי שזקוקה לסטיילינג גם בימים טרופים אלו.

אומרת שני: “השירות שאני מציעה ללקוחותי, מאפשר להיוועץ בי מבלי לצאת מהבית. הוא נוח ונגיש לכולם. המפגש מתקיים באמצעות שיחת וידאו בוואצאפ או ב-ZOOM

למרות שהחנויות כבר נפתחו, ישנן עדיין נשים רבות החוששות לצאת מהבית לקניות, ומעדיפות ללבוש את הבגדים שיש להן בארון. שני מספרת שיש ביקוש למפגשים איתה, שכן הם תורמים למצב רוחם של האנשים הספונים בביתם, כי מעבר לייעוץ אופנה והעשרת ידע בתחום האופנה, הם מדברים גם על נושאים שונים ומגוונים.

כיצד פועל הייעוץ הדיגיטלי: המצלמה מכוונת וממוקמת מול הלקוחה, ובכך שני רואה את מבנה גופה, צבע עורה, צבע עיניה וסגנון לבושה. במהלך המפגש, שני מקשיבה ומאבחנת את צרכי הלקוחה, מתאימה ביחד איתה פרטי לבוש, כשהן משוחחות על  סגנונות לבוש, מבנה גוף, אפילו על סוגי חזיות ולבני נשים.

מדובר בקונספט ייחודי שהמציאה שני אשר מתאים לכולם, גם לאלה שאין להם חוש אופנה כלל, ורוצים לגלות את עולם האופנה בקצב שלהם.

השירות ששני מציעה כולל: חבילות סטיילינג מותאמות אישית, פגישות ייעוץ אונליין בווידאו, הרצאות סטיילינג ותדמית, חבילת ליווי מקיפה לעיצוב תדמית מחדש.

כמובן שנשים אשר אינן דואגות לצאת מביתן, מגיעות כמו בעבר למפגש סטיילינג אישי עם שני, וכך 2 האופציות הקיימות, עונות על צרכי הסטיילינג למגוון הלקוחות.

לפגישת ייעוץ והתאמה: 054-5591268

אינסטגרם: shani.ella

פייסבוק: שני אלה-יוצרת תדמית

 

תגובות

להשאיר תגובה