מסיירת בעיר

צילום: מיכל ששון ביבי
צילום: מיכל ששון ביבי

תל אביב  – עיר ללא הפסקה. בין העיר הלבנה, דיזינגוף סנטר, חוף מציצים, שרונה, פלורנטין ועג’מי מסתתרים להם אין ספור סיפורים וחוויות שמיכל ששון ביבי מעוררת מחדש לחיים. 

מיכל ששון ביבי, בעלת תואר ראשון ושני בלימודי ארץ ישראל ומורת דרך מוסמכת מתהלכת ברחובות תל אביב (אך לא רק) כבר למעלה מ- 30 שנה. אפשר לומר שתל אביב זורמת אצלה בדם והיא חלק ממנה ממש כמו אוויר לנשימה. 

בכל יום בו מיכל מוציאה סיור ברחובות העיר היא מעניקה להולכים איתה משקפיים בלתי נראות הגורמות להם להסתכל על העיר בזוית שונה, במבט אחר ולהתאהב בה מחדש. 

הסיורים של מיכל ששון ביבי מתאימים ליחידים, זוגות, קבוצות ואפילו חברות. בין רחובות מוכרים ופינות נסתרות, בין מציאות לבין חלום, בין הנאה לבין ערך, כל פינה והסיפור שלה, כל סיור והחן שלו ועל כולם מיכל מנצחת ביד רמה. 

כשם שאי אפשר שלא להתאהב בתל אביב, אי אפשר שלא להתאהב במיכל. עם חיוך גדול על הפנים ובאר אינסופית של ידע היא מעניקה למטיילים איתה חוויה עירונית בלתי נשכחת. 

הסיורים של מיכל הם תצוגה מהפנטת ליופיה הניסתר של תל אביב הבאים לידי ביטוי במפגשים אנושיים ריחות וטעמים במקומות מפתיעים.

צילום: מיכל ששון ביבי
צילום: מיכל ששון ביבי

הסיורים מותאמים לבני כל הגילאים ונמשכים כשעתיים. תוכלו לבחור מבין מגוון סיורים שמיכל מציעה ביניהם: סיורי טעימות (שוק לוינסקי, שוק הכרמל ושוק התקווה), סיורים ביפו (בשוק הפשפשים, שכונת עג’מי), סיורי אדריכלות, סיורי גרפיטי, סיורי סטיילינג ועוד. 

מיכל אף בונה ממוחה הקודח גם סיורים מקוריים כגון סיור “הימים הנעלמים”. זהו סיור מזמר שמתהלך הציוני והוא מספר על אותם ימים שנעלמו, התחדשו והשתנו בבניית האתוס הציוני ובהקשר התל אביבי. אל מיכל מלווה חוקר הזמר עופר גביש חוקר שמלווה את הסיורים בשירה, נגינה והסברים על הסיפורים מאחורי השירים.

https://www.youtube.com/channel/UCbHeuJ8SDg3m-kQcvY1fXrw

תגובות

להשאיר תגובה