מחליק שיער עם הפלטות הגמישות

בימים אלה דייסון משיקה את מחליק השיער החדש Dyson CorraleTM אשר עתיד לשנות את חוויית המשתמשים, שכן הינו בעל פטנט ייחודי של פלטות גמישות, המבטיח איסוף טוב יותר של השיער בזמן פעולת ההחלקה, לעיצוב מתקדם ובמחצית מהנזק לשיער.

על המוצר הזה עבדו בדייסון 7 שנים, בהשקעה של 25 מיליון ליש”ט במחקר ופיתוח, כולל מעל 600 שעות של ניסויי משתמשים, עם משתמשים אמיתיים כמובן, אשר נעשו ב-5 מדינות וכללו למעלה מ-800 איש.

חברת דייסון הידועה חוקרת את נושא החלקת השיער קרוב לעשור. עד היום השקיעה החברה מעל 100 מיליון ליש”ט במעבדות שיער ברחבי העולם, ומעסיקה אלפי מדעני שיער, מהנדסים ואנשי מקצוע מהתחום. צוותי מומחים אלו חקרו בפירוט את הנושא: החל ממבנה השיער ועד לדינמיקת זרימת האוויר במכשירים, תוך הבנת הנזק התרמי, המכני והכימי, וההשפעות הנלוות שלהם על בריאות השיער.

תכונותיו של המחליק החדש:
– יתרונן של הפלטות המתכווננות הוא יכולתן להפעיל חום ומתח אחידים לכל אורך השיער,בכל משיכה של המחליק, ולגרום לפעולת החלקה מהירה ומדויקת יותר, תוך הפחתת ההסתמכות על חום.

– מחליק זה מתאים לכל סוגי השיער, עם טכנולוגיית בקרת החום החכמה של דייסון, השומרת על טמפרטורות מדויקות.

– בשונה ממחליקים מסורתיים, הפלטות הגמישות הייחודיות של מחליק זה מאפשרות למשתמשים שליטה רבה על תוצאות העיצוב. ככל שהפלטות מותאמות לשיער, הן מפעילות מתח בצורה אחידה יותר, ומפסיקות את תופעת הקצוות הקופצים. שליטה זו מאפשרת הסתמכות מופחתת על חום, במחצית מהנזק הנגרם ע”י שימוש במחליקים רגילים

– תכונת מצב טיסה במחליק החדש, מבטיחה גם שהמכשיר עומד בתקני טיסה, וכי ניתן לארוז אותו עם כבודת היד העולה למטוס. הוא נטען לטעינה מלאה תוך 70 דקות, ומספק עד 30 דקות של עיצוב אלחוטי בכל מקום בו אתם נמצאים. ניתן להשתמש במחליק החדש באופן אלחוטי או בחיבור כבל חשמל, תוך שימוש בכבל הטעינה.

מחיר: 2,290 שקלים.
מחיר השקה מיוחד: 2,190 ₪ (עד סוף ספטמבר).

ניתן להשיג: אצל היבואן הרשמי ב.נ.ז.כ סחר יבוא והפצה בע”מ, לרכישה באתר החברה ובסניפים נבחרים ברשת אפריל, א.ל.מ, סופר פארם ובדיוטי פרי. למכשיר שנתיים אחריות ושירות VIP בבית הלקוח.

על חברת דייסון:
דייסון הבריטית הינה חברת טכנולוגיה עולמית עם חטיבות הנדסה, מחקר, פיתוח ובדיקה בבריטניה, מלזיה, סינגפור והפיליפינים. לדייסון 10,551 פטנטים רשומים ופטנטים תלויים ברחבי העולם.

דייסון מעסיקה ישירות מעל 16,000 עובדים ברחבי העולם, כולל 6,000 מהנדסים ומדענים. על פי רשת המחקר והפיתוח העולמית שלה, דייסון מממשת תוכניות שאפתניות לפיתוח טכנולוגיות חדשות עם צוותים גלובליים הממוקדים בתאי סוללה במצב מוצק, מנועים חשמליים מהירים, מערכות ראייה, טכנולוגיות למידת מכונות ובינה מלאכותית. יחד עם הפעילות הפנים-ארגונית, מעבדת הרובוטיקה של דייסון באימפריאל קולג’ בלונדון ממשיכה בתכנית המחקר ארוכת הטווח שלה.

ההשקה בישראל:

דייסון קיימה השבוע בישראל אירוע השקה חגיגי למחליק השיער Dyson CorraleTM. ברוח התקופה ההשקה התקיימה דיגטלית בהנחיית יעל גולדמן, שנבחרה להוביל את השקת המוצר בישראל ולצידה מעצב השיער ושגריר השיער של דייסון בישראל פיל בן חמו.

למעלה מ-100 משתתפים ובהם אנשי תקשורת ומדיה, מעצבי שיער, סטייליסטים ואושיות אופנה ורשת, לקחו חלק פעיל בהשקה אשר שילבה מידע טכנולוגי והדגמת אפשרויות עיצוב לסוגי שיער שונים.

בתמונה: (מימין לשמאל): מורן באום מנהלת השיווק של דייסון, מעצב השיער פיל בן חמו, ניר הנדלר סמנכ”ל סחר ושיווק של דייסון, יעל גולדמן הפרזנטורית ואריק כהן מנכ”ל ב.נ.ז.כ סחר, היבואן הרשמי של דייסון בישראל.
לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר www.dyson.co.il

תגובות

להשאיר תגובה