הריקוד המוזר של הלב – פסטיבל ת"א דאנס

פסטיבל תל אביב דאנס היה השנה עשיר ומגוון יותר. פגשנו את אנאבל דביר כוריאוגרפית, פרפורמרית, אמנית קול וסאונד, החוקרת את אמנות המופע החי דרך המתח הקיים בין התפיסה לתחושה ובין הנשמע לנראה. לצד הרכב הנשים שהקימה, W O M E N  O F  S O U N D S, יוצרת פרקטיקות פיזיות-ווקאליות ובוחנת אסתטיקות חדשות הממזגות בין המציאות הנשית לעולמות של פנטזיה. דביר מלחינה בעין כוריאוגרפית-מוזיקלית את התגלמותו של הצליל החי וצורתם הוויזואלית של נופי-קול משתנים, בכדי להתמיר תשוקות, תפיסות ורגשות אנושיים.

פסטיבל תל אביב דאנס הוא אירוע חד-שנתי שמקיים מרכז סוזן דלל במסגרתו מוצגים להקות מחול וכוריאוגרפיות.ים בינלאומיות.ים ומקומיות.ים. הפסטיבל שואף להנגיש צורות מחול חדשות וליצור מרחבים קהילתיים לפיתוח ושיתוף ידע בין אוהבי.ות מחול. מטרתו לעורר מפגשים תרבותיים וחברתיים בין א.נשים שונות.ים וקהילות שונות על ידי השראת שמחה, פליאה וחיבור.

השנה כללה התוכנית מופעים בינלאומיים ומקומיים שנבחרו בקפידה תוך שימת דגש על גיוון ועושר תרבותי וזהותי. נוצרת חוויה ייחודית וסוחפת שחוגגת היבטים שונים של אמנויות הבמה ומטפחת אווירה תוססת המלאה ביצירתיות ובהתרגשות. הפסטיבל מאגד למעלה מעשרים מופעים, וכולל עשר להקות בינלאומיות ושבע בכורות ישראליות של אמני.ות מחול מובילות.ים ועולות.ים; ביניהן.ם נמנות.ים גם שני אמניות.ים המשתתפות.ים בתוכנית שהות האמן שלנו: עדי בוטרוס ואנאבל דביר.

 

 

תגובות

להשאיר תגובה