אגם זהבי, לוחם מגבעתי שגויס למלחמה, בעל שני עסקים באשדוד, מבקש עזרה כשהוא על סף פשיטת רגל

אגם זהבי מילואימניק בן 26 מאשדוד  שירת במילואים 171 ימים מתחילת המלחמה כלוחם בגבעתי.הוא השתתף בטיהור העוטף ממחבלים ולחם גם בגזרת יהודה ושומרון זהבי, הוא בעל שני עסקים: "סוויטס" – בית עוגיות ומתוקים שהוקם לפני שנה וחצי ו"שניצל ואן גוך" – שניצלייה, שהוקמה חודשיים וחצי לפני המלחמה, שניהם באשדוד. את סוויטס הוא מחזיק בשיניו כאשר השותף בשניצלייה עזב בעקבות המלחמה. זהבי, מצא עצמו לבד עם עסק חדש שעוד לא התבסס, במקביל לכך שגויס למילואים קרביים, מגיע פעם בשבועיים, אם בכלל. זהבי לא קיבל פיצויים גם לאחר שפנה לכל הרשויות, כולל למשרד האוצר. 

העסקים היו סגורים מעל לחמישה חודשים והוא צבר חוב של כמעט חצי מיליון ₪  (גם בלחימה לא ויתרו לו על שכירות, או ארנונה … ). הוא יודע שמגיעים לו פיצויים, אבל מוצא עצמו נופל בין הכסאות ומחפש עזרה.  

סוויטס – בית מתוקים המקום מציע מגוון של מתוקים עבודת יד ביניהם: מגוון עוגיות מושחתות בעבודת יד; צ׳ורוס; קרפים; וופל בלגי; שתיה חמה; משקאות אייס; וגלידות. טווחי מחירים: 16-100 ₪.  

שניצל ואן גוך – בשניצלייה שניצלים בטעמים; חזה עוף; פרגית; קבב; מרגז; ותוספות בהגשות מיוחדות. טווחי מחירים: 44-70 ₪.  

לתרומות

סוויטס רחוב העצמאות 93 אשדוד, טלפון 08-6211269 שעות וימי פתיחה: א-ה 15:00-3:00, ו 10:00-16:00, מוצ"ש שעה לאחר צאת שבת ועד השעה 3:00

אתר, פייסבוק, אינסטגרם , טיקטוק

תגובות

להשאיר תגובה