מוטי קירשנבאום, עיתונאי, סופר ומגיש טלויזיה נפטר אמש במפתיע, גילה אלמגור, שהכירה אותו אישית במהלך השנים ספדה לו. "אני יכולה לחשוב על 10 אנשים אחרים שהיו צריכים ללכת במקומו" 

ביום שישי האחרון נדם ליבו של מוטי קירשנבאום, מי שהיה סמל להומור משובח, עיתונאי בחסד וחתן פרס ישראל. קירשנבאום שהיה בן 76, היה ממייסדי הטלויזיה הישראלית, והיה מראשוני הסאטריקנים בישראל, כשעמד ככותב בתכנית "ניקוי ראש".

גילה אלמגור, אליה פנינו אמש לשמוע כמה מילים על האדם אמרה : אני עוד לא מעכלת את מה ששמעתי, אלוהים לוקח לנו בשנים האחרונות את הטובים ביותר" והוסיפה, "אני יכולה לחשוב על רשימה של 10 אנשים אחרים שהיו צריכים ללכת במקומו, לכל אחד יש רשימה כזו".

ובכל זאת, מה את יכולה לספר על האיש?

"הוא היה מאוד חכם, חד, עיתונאי מופלא, מאוד אהבתי אותו ולצערי לא יצא לי לעבוד איתו, הוא היה בן 76, בדיוק כמוני עכשיו,וזה גורם לי לחשוב,לחשוב שצריך לחיות כל יום מחדש, אתה לא יודע מה יהיה איתך מחר. כולם פה מונעים משנאת חינם, הנה תראה מה עשו לגל הירש, בא בן אדם טוב והשר הזה שאני לא בטוחה שהוא מבין מה הוא עושה ביטל את זה. ככה לא מתנהלים".

מילים קשות. 

"אני חושבת שאנחנו חייבים ללמוד לכבד אחד את השני. טוב יקירי תסלח לי, אני הולכת לשמוע חדשות. באמת מצער מה שקרה, זה פשוט אסון"

מוטי

1 תגובה

להשאיר תגובה