דמיינו לעצמכם, אתם בעיצומם של הכנות לאירוח חברים או משפחה, 16 אורחים אמורים להגיע אליכם לארוחת חג וכל הבית נמצא בשיא העשייה: קניות, בישולים, ניקוי הבית, מציאת כסאות לכולם ועוד…עכשיו, תדמיינו ארגון שקיים 50 שנים ומזה שנים רבות מאכיל כל יום 35,000 איש !!!

נשמע כמו מדע בדיוני ?

המספר הזה, 35,000 אנשים, מספר שיכול לייצג עיר בינונית בישראל. דמיינו חברה שמאכילה עיר כמו קריית ביאליק, שדרות או נתיבות במשך 5 ימים רצופים בכל שבוע, ולפעמים גם בימי שישי ושבת.

מי אנחנו ?

יואב ברין, יו”ר ובעלים של החברה מנהל ביחד עם בנו, מנדי, את הפרויקט הענק המאכיל עשרות אלפי אנשים ביום. יואב, יזם ואיש עשייה,  מעסיק צוות מוכשר ועסוק שמטפל בעשרות נקודות ומאות חברות בכל יום: שפים מקצועיים, קונדיטורים, סייעי מטבח, טכנולוגי מזון, בקרי תברואה, מנהלי איכות, מבקרי איכות, משגיחי כשרות, מנהלי אירועים, ברמנים, מלצרים מנוסים, אנשי תחזוקה, עובדי ניקיון, אנשי שינוע, נהגים, אנשי מנהלה, ועוד.

חברת “הדר הפודים” מציגה קשת רחבה של יכולות ושירותים החל מהסעדה של אירועים ( בריתות, בר מצווה, חתונות ועוד ), דרך כנסים ואירועי חברה, אירועים המוניים, ניהול מטבחים היקפיים, הפעלת אולמות אירועים, ארוחות לחברות תעופה ועד אספקת שירותי הסעדה על בסיס יומי למוסדות וארגונים: עובדי חברות היי-טק, עובדי מפעלים תעשייתיים, בנקים, מוסדות של הגיל ה-3, עובדי משרד הביטחון, שרות בתי הסוהר ועוד.

 

תקני איכות, כשרות ואוכל ללא גלוטן

חלק חשוב ביכולות החברה ובסל השירותים שלה עוסק בהנגשת האוכל לכלל האוכלוסייה.

משרד הבריאות מספק לחברה תעודת יצרן, כמו כן החברה עומדת בתקני 9001 ISO הישראלים ובתקנים בינלאומיים (GMP).

קייטרינג “הדר הפודים” מחזיק בתעודת כשרות מהדרין של בד”ץ, העדה החרדית בירושלים. תעודה אשר מקובלת בקרב הרוב המכריע של הציבור הדתי והחרדי בישראל.  בנוסף, ולאחר תקופת הכנה ממושכת והשקעה תקציבית גדולה, השיקה “הדר הפודים” מערך ייצור נפרד לחלוטין עבור מזון ללא גלוטן ואלרגנים.

למי אנחנו מתאימים

קייטרינג “הדר הפודים” מתאים למגוון רחב של לקוחות, יודע לספק שירותי הסעדה לכל פינה בארץ, מצפון לדרום, ואף בכל תקציב. בין אם מדובר באירוע חד פעמי או בשירות מתמשך. ארסנל היכולות מאפשר ללקוחות לקבוע את רמת השירותים ( למשל ארוחות גורמה לחברות ולפורומים של הנהלה בכירה ), את ההיקף ( יכולת לספק שירותי הסעדה לאירועים של אלפי אורחים ) ואת המיקום (באולמות אירועים או באירועי חוץ ). “הדר הפודים” משרתת לקוחות כבר למעלה מחמישה עשורים, בשלושת המגזרים במשק ( פרטי, ציבורי והמגזר השלישי ) ובעלת מוניטין רב גם בקרב קהילות בינלאומיות.

ליצירת קשר עם “הדר הפודים קייטרינג” אנא לחץ כאן

חברת הדר הפודים בע”מ

רחוב אלכסנדר ינאי 31 , א.ת סגולה- פתח תקוה

טל: 03-6286000

פקס: 03-6286029

mailto:[email protected]

תגובות

להשאיר תגובה