אשת קשר

רקפת בקה מוזס הייתה רק ילדה בת 7 כשהתחילה לקבל תקשורים ומסרים מבן דודה הנפטר. יכולת התקשור שלה, שלדבריה קיימת בכולנו (וממש לא צריך לפחד מכך), הביאה גם לספרה החדש “להיות השינוי”  אשר תאמינו או לא, הוכתב לה על ידי המלאכים מיכאל גבריאל ואוריאל וכולל תרגילים לשחרור ושינוי. בראיון פתוח מעניין היא מספרת על הכל

“הרבה פעמים שואלים אותי אם זה לא מפחיד לתקשר והאמת היא שזה יכול להיות מפחיד רק אם לא מבינים את המסרים. המלאכים טובים וגם הנשמות (חלקן נראות אפלות בגלל חוויה שלהן אך הן אינן רעות במהותן)”, מסבירה רקפת בקה מוזס למי מאתנו שמגלה עניין בתקשור, ויש לא מעט כאלו.  “לפעמים מראים לנו סיטואציה שנראית לנו מפחידה כי אנחנו נותנים לה פרשנות מהשכל אבל אם נשאל למה מראים לנו אותה נבין שלמעשה רוצים לכוון אותנו ולעזור לנו”.

לדבריה, היכולת לתקשר מאוד עוזרת בהבנה החיים ובקבלת החלטות.  אנשים אוהבים לשאול על העתיד וחשוב מאוד לזכור כשמתקשרים שהעתיד פתוח וגם אם קיים פוטנציאל שמשהו מסויים יקרה יש לנו את הזכות לבחור לשנות אותו אז אין כאן נבואה שמגשימה את עצמה במצבים כאלה כי אם יכולת ליצור מציאות טובה יותר”.

יכולת התקשור שלה גם הביאה לכתיבתו של ספרה החדש “להיות השינוי”. היא נשואה עם 2 בנות, בעלת עסק לאימוני כושר אישיים לגיל השלישי . הספר שהוציאה, מסייע לאנשים להתפתח ולעבור שינויים משמעותיים בחיים, ולא בכדי זה תהליך שגם היא עצמה עברה : “בשנה האחרונה עברתי המון שינויים, זה התחיל מזה שאנשים ביקשו ממני לתקשר עבורם וכאשר הם הגיעו נפתחו בפני דברים חדשים”, היא מספרת,  “לדוגמא אישה שהגיעה לטיפול ואמרו לי שהבעיה קשורה לגלגול אחר שלה ופתאום הראו לי את הגלגול והסבירו לי מה לעשות כדי לשנות את זה, כתוצאה מכך יכולות התקשור שלי התפתחו מאוד, התחלתי לראות גלגולים והילות בקלות מאוד, להרגיש כאבים פיזים של אנשים שמגיעים אלי לטיפולים לקבל הכוונה לכל אדם מה לעשות איתו. כאשר מישהו מגיע לטיפול אני אף פעם לא יודעת מה הולך להיות. לפני שהוא מגיע אני עושה טיהור ומבקשת הכוונה וכל פעם קורים דברים שונים וחדשים.

לפעמים אומרים לי להנחות את המטופל לראות בעצמו ולעשות משהו ואז אני מנחה אותו בדרך ואנשים מאוד מופתעים שהם באמת ראו שמעו וחוו.גם כשמסתיים הטיפול אני לא יודעת מה תהיה ההשפעה לכן אני תמיד מבקשת שישמרו על קשר ויעדכנו אותי וזה מדהים כי קורים דברים שלא דמיינתי שיקרו בכל כך מעט זמן”.

כיום היא  מטפלת באנשים ומתקשרת עבורם ובנוסף יש לה סדנא שבה אני מלמדת אנשים לזהות את התקשורים שלהם ולהיפתח אל היכולות שלהם יותר.לדבריה, עוד מילדותה קיבלה בילדותה מסרים ותקשורים מבן דודה שנפטר, מה שחידד ופיתח אצלה את יכולת התקשור, בוודאי כשהוא היה מספר לה על דברים הצפויים לקרות. “כשהייתי בת  7 נפטר בן דודי שהיה אז חייל , התחלתי לראות אותו בחלומות בשבועיים הראשונים ולאחר מכן הייתי רואה אותו בכל מקום, הוא היה מדבר איתי ומספר לי שהוא נמצא במקום טוב ושהוא תמיד איתי ושומר עלי ושאין לי מה לחשוש”.

קצת מבהיל בשביל ילדה,  לא ?

“כשסיפרתי למשפחה שלי שאני רואה אותו הם אמרו שאני מדמיינת כי אני מתגעגעת אליו אז החלטתי לעשות לו מבחנים. הוא היה מספר לי על דברים שעומדים לקרות והם אכן קרו, לדוגמא הוא סיפר על מישהו שעומד להיות חולה ושהמחלה תשנה את מסלול חייו, הוא סיפר לי על קרובת משפחה שתכנס להריון ויגידו לה שתהיה בעיה עם העובר ולא תהיה ולא לעשות הפלה ועוד. למרות שלאימי קשה להודות שהיא גם מתקשרת היא הרבה פעמים חלמה על סבתי שאמרה לה שהוא אכן שומר עלי ושאין ממה לחשוש”.

תקשור זה משהו שכל אחד יכול לפתח בתוכו?

“אני יודעת שכל אחד יכול לתקשר ורבים מאיתנו עושים את זה אבל קוראים לזה בשמות אחרים כמו תחושת בטן או אינטואיציה. מהיכן מגיעה התחושה הזאת לסמוך על מישהו או לא לסמוך עליו, האינטואיציה היא למעשה מסר מהאני העליון שלנו שמכוון אותנו.

למה אנחנו חולמים על אנשים שנפטרו? הם לא באים אלינו רק כי אנחנו מתגעגעים אלא כי יש להם משהו להגיד לנו. כשסיפרתי לדודתי שאני רואה את בן דודי היא כעסה עלי ושאלה למה הוא בא דווקא אלי הרי היא אמא שלו. כששאלתי אותו הוא ענה שהוא ניסה לבוא אליה אבל בכל פעם שהיא הייתה חולמת עליו זה היה כואב לה יותר והיא לא הצליחה לשמוע את מה שיש לו להגיד לה”.

ובאותו הקשר היא טוענת כי ספרה “להיות השינוי”  הוכתב לה על ידי המלאכים מיכאל גבריאל ואוריאל, “למעשה אני לא התכוונתי לכתוב אותו כלל וגם לאחר שסיימתי לכתוב אותו לא רציתי להוציא אותו לאור כי חששתי מהשינוי שזה יעשה לחיים שלי ולעסק שלי.

ב-10 השנים האחרונות עברתי הרבה תהליכים של התפתחות אישית ולאחר שסיימתי לכתוב ולקרוא את הספר זיהיתי בו תרגילים שהיו מוכרים לי מהעבר כמו יצירת לוח חזון, שלוקחים מעולם הקואצינג’.

בספר יש מקום וההתייחסות לשחרור הדברים שמעיקים עלינו, הוא כולל תרגילים ממוקדים שמדברים על מה שצריך להשתחרר ולהתנקות, זה דבר שבשום תהליך התפתחות שעשיתי עד כה לא היה לו מקום, תמיד ההסתכלות הייתה על החיובי ועל הצמיחה אבל אני היום מבינה שעל מנת לנטוע עצים חדשים שיניבו פירות צריך אדמה נקייה ולכן החלק הזה מאוד חשוב.

“היו אנשים שאמרו לי שהתרגיל הראשון מאוד טלטל אותם ומיד הגיעו תובנות למה כל מה שהם עשו עד עכשיו לא עבד להם.  התרגילים בספר מאוד תכליתיים, יש להם מטרה וכשעושים אותם כמו שהם הדברים פשוט קורים. אם אתה רוצה X אז זה מה שעליך לעשות. את באמת רוצה את זה? אז קח אחריות ותעשה.  מישהי כתבה לי שהיא עשתה את התרגילים בראש אבל לא רשמה אותם ממש.  כי היא הבינה את המשמעות שלהם אבל שום דבר לא השתנה. רשמתי לה חזרה שעד שהיא לא תעשה אותם שום דבר לא יקרה.

לאחר שבועיים היא כתבה לי שצדקתי, העבודה עם הספר הכניסה אותה כל כך מהר לשורש הקשיים העמוקים שלה, חשפה בפני את כל הקרביים שלי ושם כשהכל חשוף נעשתה עבודת עומק מטהרת ומאירה”.

כששואלים את בקה מוזס על מה היא חולמת, מקבלים תשובה ייחודית משהו: ” על מה אני חולמת ?זאת שאלה טובה כי החלומות שלי שייכים למלאכים, כשאני עוצמת את העיניים ושואלת לאן פני מועדות אני רואה היכל גדול של אור, מסביבי 18 ישויות של אור אומרות לי שיש לי עוד הרבה לעשות, שיש לי תפקיד חשוב יותר ושאני בדרך אליו ושעכשיו ברגע הזה שאני רק אהנה מהדרך, אקבל באהבה את כל מה שמגיע בקלות ואזכור שאני ביקשתי שהכל יגיע אלי ללא מאמץ. ברגע הזה אני לא צריכה לדעת בדיוק איפה אני אהיה בעתיד, העיקר שאני אהיה מאושרת בכל צעד בדרך”.

בעבר תמיד הייתי מתכננת הכל ויודעת בדיוק לאן אני רוצה להגיע, היום אני יודעת שיש הרבה אפשרויות מדהימות שאני אפילו לא יכולה לדמיין והן זמינות גם עבורי”.

תגובות

להשאיר תגובה