ביום שיש האחרון התקיים מרוץ המדרגות במגדל עזריאלי בפעם ה-13 ברציפות. המשתתפים טיפסו 54 קומות ודילגו מעל 1,144 מדרגות. במקצה העלית הצטרכו המתחרים להעפיל לכל שלושת גגות המגדלים (המשולש, המרובע והעגול). דן אלתרמן אשר קטף את המקום הראשון עשה זאת ב-16 דקות ו-59 שניות בלבד. מספר על הדרך לניצחון בראיון מהיר במיוחד ל-TLV TIMES על ההישג.

אלתרמן (35) הינו טריאתלט ידוע, אשר זכה לסירוגין יחד עם אחיו התאום רן בכל אליפויות ישראל משנת 2001 עד שנת 2012.לדבריו בימים אלו הוא מאמן יחד עם אחיו רן קבוצות נוער. "אני ורן מגדלים את הדור צעיר, המטרה שלנו היא להעביר את כל הידע והניסיון שצברנו במשך השנים. הכוונה שלנו היא להפוך את הדור הבא לספורטאים טובים יותר, כדי שיצליחו להגיע להישגיים טובים כמונו".

אלתרמן מספר שהוא שמח על הניצחון, אך נראה שהוא כבר לא ממש מתרגש מכך. "זה תמיד כיף לנצח ואני שמח שמעריכים אותי, אבל זה לא משהו מיוחד", הוא אומר.

כשהתחלת את המרוץ חשבת שתסיים במקום הראשון?

"כן. שום דבר לא ברור אבל תכננתי לסיים במקום הראשון, בשביל זה הגעתי".

זאת לא הפעם הראשונה שאלתרמן משתתף במרוץ עזריאלי, למעשה הוא לקח חלק אפילו במרוץ הראשון שהתקיים לפני שלוש עשרה שנים."השתתפתי במרוץ עזריאלי לא מעט פעמיים וכל פעם שאני ואחי לקחנו בו חלק או שאני ניצחתי או שרן אחי התאום ניצח".

  אתה מרגיש שבאיזה שמשהו מקום אתה מתחרה גם עם רן אחיך?

"ברור שבסופו של דבר אנחנו עושים ספורט אינדיבידואלי ואני מתחרה מול כל מי שעומד על קו הזינוק, אבל אני ורן מפרגנים אחד לשני. מבחינתנו העיקר שאחד מאתנו יהיה במקום ראשון או שני וזה לא משנה מי יגיע במקום הראשון ומי בשני".

מה גורם לך לשאוף לניצחון?

"תחושת הסיפוק, בנוסף לכך אני מבצע אימונים קשיים ואני מקדיש לטובת כך הרבה שעות וזה כיף שבסופו של דבר זה בא לידי ביטוי".

 

תגובות

להשאיר תגובה