תוספת מושלמת לקיץ

הקיץ כבר כאן. חם לנו, השמש, הזיעה, הים והבריכות המלאות כלור (ולא רק…) כל אלה משפיעים על השיער שלנו והופכים אותו  לשיער סורר, יבש וקשה לסידור ובעל מראה לא כ”כ בריא, גם במקרה של תוספות השיער. יותר מזה, אלו מכן בעלות תוספות שיער, או עברו הארכת שיער או הלחמת שיער בלייזר, צריכות להיזהר ולטפח יותר מאלו שלא.

שרית יפה מסטודיו “שרית תוספות שיער” נותנת לנו כמה טיפים לקראת הקיץ כדי לשמור על השיער ועל התוספות.

ראשית, כאשר הולכים לבריכה או לים צריך לזכור שבים אנו נתקלים במלחים ומינרלים ואילו בבריכה בכלור, כימיקל אגרסיבי המחטא את הבריכה ובעצם הוא “אוכל” הכל. אין שום בעיה ללכת וליהנות מהקיץ עם תוספות השיער אך יש להקפיד לא לשהות עם השיער בתוך המים כאשר הוא מכוסה יותר מדי. יצאתן מהמים? ייבש את השיער ובמיוחד את אזורי החיבורים, שאר השיער יכול להתייבש באופן טבעי באוויר כמו שיער רגיל. מומלץ לאסוף את השיער לצורת “עגבניה” וכך ניתן לשמור עליו שיתרטב פחות. למרות שזה נשמע משונה, כדאי להרטיב את השיער עם מים מהברז לפני שנכנסים לבריכה או לים. זה  עוזר לך להגן על השיער שלך מהנזקים שהכלור גורם. שווה להוסיף גם מספר מרככי שיער לייבוש מהיר יותר.

מתכננת להאריך את השיער? עדיף קודם לקצץ קצת את השיער המקורי. ככול שהשיער צומח כך קצוות השיער ממשיכות להתפצל ולכן חייבים לספר אותן לפני שזה קורה. אפילו קיצוץ קטן של הקצוות עושה הבדל משמעותי וככול שתקצצי יותר עכשיו תאלצי לקצץ פחות אחר כך.

כדאי לעבוד עם השמש ולא נגדה, בפעם הבאה שתגיעי לים מרחי על השיער הלח או היבש שלך את מסכת השיער האהובה עליך ותני לשמש לעבוד, זה יגרום לשיער שלך להראות מבריק.

היות ובקיץ אנו מזיעים יותר, זה אומר שהשיער נהיה שמנוני בקיץ בצורה משמעותית לעומת שאר השנה אבל! עדיף לדחות את הרצון לחפוף כל יום (או אפילו יותר) את השיער ושווה להשתמש בשמפו יבש בין חפיפות ולהשתמש בשמפו השני בין לבין.

חשוב מאוד לשים לב לתכשירי השיער אותן אתן רוכשות . בעיקר בנות שיש להן תוספות שיער שמשקיעות בזה הרבה כסף, חשוב לשמר אותן ככול הניתן. יש לשים לב לרכיבים ולפורמולות השונות כדי שישמרו על שיערך הכי נעים למגע והכי זוהר שיש .

בזמן החפיפה הקפידי תמיד להשתמש במסיכה ייעודית . אנו בשרית תוספות שיער ייצרנו ליין של מסיכות מעולות המועשרות בחלבון קרטין , ללא מלחים ועוד חומרים פעילים העוזרים לך לשמור על שיערך בצורה הטובה ביותר .

 מומלץ לא להשתמש בשמנים לשיער כי באקלים הישראלי בקיץ האפקט של שמש חמה ושומן עלול לשרוף את השיער ולייבש אותו .

מומלץ לעשות פן כאשר השיער יבש לחלוטין כדי לא לגרום לשריפת ושבירת השיער .

מומלץ למרוח על השיער תכשירים המיועדים להגנה מפני השמש עמידים במים שיעזרו לך ליצור שכבת הגנה המחזיקה לכמה שיותר זמן . ניתן כמובן לחזור על הפעולה מספר פעמים בהתאם לזמן השהייה שלכן בשמש.

https://www.sarittosafot.com/

תגובות

להשאיר תגובה