פסולת שווה זהב

אז מה אתם יודעים על שתן? נכון שחשבתם שמדובר בסוג של פסולת, אבל בניגוד לדעה הרווחת,  מדובר בתוצרת שימושית ביותר עבורכם. אומרים שהמונח פסולת/ אשפה/ זבל הוא מונח סובייקטיבי מאחר והזבל שלך יכול להיות זהב עבור האחר-  אולם כאשר מדובר בתוצר האינדיבידואלי שלנו. התוצר שלך הוא התוצר שמתאים אך ורק לך.

מזל שהגוף לא מגיע עם דרישה להפעלה או הוראות, אחרת היינו ניצבים מול מאות מיליארדי עמודים עם דרישות הפעלה בלתי ניתנות ליישום  אפילו על ידי י אלפיים אנשים יחד על גוף אדם אחד. כל תא ותא בגוף-  ויש יותר מ10 מיליארד בכל גוף ובכל תא יש תת מערכת שמופעלת בשיתוף פעולה עם מערכות הגוף השונות- אז חשבתם שהוא לא יכול ליצר לעצמו תרופה? או לפחות משחה? די נו.

תערובת זהב- שייעודה הוא “לצאת אל מחוץ הגוף”, נקראת בשפה העברית “שתן”. תמיסה יעילה עבור מערכות הגוף החיצוניות שמתמודדות כמעט כל הזמן עם זיהומים- פטריות- חיידקים ולפעמים קוראות למערכות הפנימיות לעזור להן עם “בוסט” של רקיחה פרטית פנימית.

השתן שלנו מכיל תרכובת אורגנית בה משתמשים רבות ברפואה ובקוסמטיקה,הוא ידוע גם כשתנן בשפה המקצועית ואם תחפשו ברשימת הרכיבים על הקרמים שלכם את הרכיב: “אוריאה” urea , בעברית- שתנן. אני בטוחה שלאחר שתבדקו תוכלו להתחבר יותר להמשך המאמר. תמיסת השתן מכילה גם חומצות בעלות ערכים רבים ומלחים הידועים גם כבעלי יכולת חיטוי וניקיון.

הרוקח הפרטי שלך
הרוקח הפרטי שלך

אחרי הכל, כאשר אתם קונים קרם טיפולי לפטרת כף הרגל, ברור שהוא מיוצר עבור טיפול במצב רפואי מסויים אך הוא לא מותאם עבור אדם אינדיבידואל באותו מצב רפואי מדוייק, הרי ישנן מיליוני סוגי פטריות, ומיליארדי אנשים- אבל האם תוכלו למצוא תרופה לאחר שרוקח שבחן אתכם כל החיים הכין עבורכם ורק בשבילכם בהתאמה של 1000000 אחוז? האם תוכלו למצוא תרופה שלא תגרור אתכם לרופא ובמקרה הזול לשלם השתתפות עצמית? האם תוכלו למצוא תרופה שלא יכולה לגרום לתופעות לוואי והתוויה רפואית קצרה יותר מחמש שורות נניח? תרופה סטרילית שיצאה כעת מהגוף. תרופה המותאמת באופן הכי מושלם לריפוי הספציפי שלכם.

השתן הוא תרופה נפלאה לאקנה מימי הסבתות שלנו- שתנן לא מלאכותי ותבינו מה שתבינו. כפי שנאמר קודם על התרופה,הוא מכיל חומצות בעלי ערכים רבים ומלחים הידועים גם כבעלי יכולת חיטוי וניקיון.אחרי הכל,כיוון שהשתן מקורו בגופנו והוא מכיל מלחים- חומצות- ושתנן יש להם יכולת לחטא להוסיף לחות והוא מקור ליצירת סיבים אלסטיים והמביאים לריפוי.

unnamed

ואגב,טיפ קטן לנשאי פיטריות רגליים- נסו במשך מספר ימים להשרות דקות אחדות  את רגליכם בתוך התמיסה הייחודית לכם וצפו לתוצאות מפתיעות.

36 הערות

להשאיר תגובה