היוש, התגעגעתן?

די נו, אל תגידו שלא, בטוח הטרפתי אתכן עם הסיפור עם ההוא עם הבוטן, אבל היום אספר לכם על חוויה מינית מטורפת, אחת כזו שתשאיר אתכם עם פה (ות..ת) פעור.. תרתי משמע. מוכנים?

הכרנו בגריינדר, די נו, שוב את מסמיקה שם? סיכמנו שהכל פתוח לא? גם את שם

בכל מקרה, הוא הציע מציצה אני הצעתי כזאת הדדית ונפגשנו, 23 בלילה אצלו בדירה בפאתי התקווה, ברקע סרט פורנו לא מוצלח במיוחד ועל הסמי מיטה שנינו, נוגעים אחד לשני, מנסים לעשות 69 בלי הצלחה גדולה כי לבחור אין ממש זקפה.

בשלב מסויים, רגע לפני שאני אומר לו בון וייאז הוא מציע להמשיך את הערב אצל חבר שלו, אחד, קצת יותר מבוגר, שגר ברחוב לא רחוק, אני הרי לכולם לא אומר לא לשלישיה זורם על הרעיון וממשיך איתו, כי מה יותר נחמד משניים ביד ולא על העץ?

הגענו, בביתו של השלישי נפרשים על המיטה שעווניות שחורות מבריקות ולמי מכן שלא מכירה מדובר בכאלו שאמורות למנוע מהשתן לחדור למזרן, אני עוד לא קולט את הקטע ויש דפיקה על . הדלת. לבית נכנסים עוד שני גברים חסונים, בידם תיק עמוס לעייפה בדילדואים ענקיים, ועל פניהם חיוך רחב.

בהמשך הערב הם כבר ישכבו על המיטה, בפה דילדו ובפה השני זרועו החסונה של הפרטנר שבא איתי, הקרם ניתז בכמויות, האגרוף מוכן לפעולה ואחרי כמה דקות הוא גם בפנים, עמוק עמוק, כואב כואב, ובעיקר מסקרן. אני עומד מהצד, מתבונן בהתפעלות ומנסה להבין איך הגעתי לסיטואציה הזו,  בנתיים שתי הפסיביות מתחננות לעוד משהו בפנים, כאילו האגרוף לא מספיק רחב, ואני מתנדב להפעיל את כישורי הדחיפה שלי ומחדיר את הדילדו במרץ, לאחד השחור ולשני הבהיר,כי הומוגניות מנצחת את הכאב, מה שלא ממש מוכיח את עצמו, הראשון צווח שאני קורע אותו והשני מתאמץ שלא לצרוח,ואני? מחייך לעצמי כמו ילד קטן שנקלע לסיטואציה הזויה וממשיל במרץ. מה אכפת לי?זה לא החור שלי שנקרע שם.

בשלב מסויים מאסתי בעניין והבנתי שמציצה לא תהיה לי פה,והזין הכי קרוב הוא זה שבכלל לא עומד. וגם הוא יזדקר לפתע זה יקרה בטעות אז מה יש לי לחפש שם? פרשתי לחדר השני, כי בכל זאת לילה בלי שינה עושה קמטים, ואני? אני הרי צעירה לנצח.

 

24 הערות

להשאיר תגובה