זוגות חד מיניים לא יכולים להתחתן באופן רשמי בארץ ולכן זוגות מהקהילה הגאה שרוצים להתחתן בישראל ולקבל מעמד והכרה של בני זוג, פונים לנותני שירות וספקים שיעזרו להם לערוך טקס אלטרנטיבי/הסכם שיסדיר את הזוגיות. עד היום, זוגות אלו היו עוברים בין נותני השירות השונים על מנת למצוא את אלו המתאימים לחתונה שלהם, כאשר לא כל העוסקים בתחום מבינים את הרגישויות והדקויות של חתונת זוג מהקהילה הלהט”בית, כמו למשל אילו פתרונות יכול להציע מפיק החתונה כאשר המשפחה הקרובה של אחד מבני הזוג מחרימה את האירוע ומחליטה שלא להגיע.

קבוצת פאפזו הרימה את הכפפה והחליטה להקל את מסע ההכנות לחתונה של זוגות גאים: לראשונה בארץ עולה אתר ייעודי לקהילה הגאה, אתר “חתן חתן – כלה כלה”. האתר החדש נותן מענה לכלל זוגות הלהט”ב בישראל מבחינת תוכן ייחודי, מידע מקיף ומעודכן, ייעוץ אישי שוטף, הטבות בלעדיות והמלצות לספקים ונותני שירות, עורכי טקסים והסכמים אלטרנטיביים מכל הסוגים. מטרת האתר להפוך את תהליך תכנון החתונה של הזוג לקל, פשוט ומהנה יותר.

לדברי מנכ”ל קבוצת פאפזו – רועי מטרסו: “החלטנו להשקיע בהקמת אתר חדש לגמרי ולא להסתפק בערוץ בתוך אתר “חתן-כלה” משתי סיבות: ראשית, מדובר בעולם תוכן רחב שנועד לסייע לזוגות הנרגשים לפתור את הקשיים והמכשולים שיעלו במהלך התכנון, בעזרת אנשי מקצוע שיעזרו בכל מה שהזוג צריך. שנית, אנו רואים חשיבות רבה בהעלאת המודעות ועידוד ההכרה בזכויות של זוגות מהקהילה הלהט”בית ולכן החלטנו להקים לזוגות מהקהילה אתר ייעודי שיהיה הפורטל הרלוונטי והמקיף ביותר בתחום”.

קישור לאתר: https://www.lgbtq.co.il/

תגובות

להשאיר תגובה