כשהבר המוכר והוותיק בארץ חוגג שתיים עשרה שנים של פעילות יציבה בקהילה, חשוב שתשמעו על זה בקול רם. לכבוד יום ההולדת שיתקיים לאורך כל הסופ"ש הקרוב נקדיש לכם הצצה לתוך הבר ואנשי הצוות שמובילים אותו כבר שנים להצלחה.
בר האוויטה, הבר הוותיק והמוכר בארץ חוגג בת מצווה. 12 שנים, 4332 לילות, 3280 הפקות, 2028 אנשי צוות, DJS ופרופורמרים עברו שם במהלך כל השנים הללו, לפחות לפי החישובים של צוות הבר. לקראת חגיגות ה-12 המפוארות שיכללו את DJ לואיג'י הספרדי, רזידנט ליין ה-WE העולמי, הופעה של מאיה בוסקילה ועוד מיני הפתעות, הצצה מקרוב למה שהפך את האוויטה לבר הגאה הוותיק בארץ ולאחד הברים הישראלים המוכרים בעולם. שי רוקח היה מהיזמים הראשונים של האוויטה. רוקח החל את דרכו בגיל צעיר עוד בימי אלנבי 58 שם תפקד תחילה כברמן ולימים הפך למנהל צוות הברמנים של שירזי וליין ה-FFF. שי הקים את האוויטה בשנת 2004 ועד מהרה הפך המקום לציר מרכזי בחיי תרבות הקהילה. עם השנים צמח המקום ואיתו הצמיח ליינים פופולריים וחזקים, מערבי האירוויזיון ועד לליין הפאנטסטיקו אותו מובילה הפרופורמרית קיי לונג בשיתוף פעולה מלא של כל צוות המקום, שמוסיף צבע לקהילה גם מעבר לשעות הפעילות של הבר, כשהם מקדישים את המקום ליצירת תרבות גאה בצורת תערוכות, ערבי מחווה לאומנים בולטים, הרצאות וערבי עיון לקהילה.
רק טבעי שהמקום יחגוג 12 שנות פעילות בסוף שבוע שלם של חיגות.
רוקח ושותפיו הפכו את המקום מבר שכונתי למקום שממנו הכל צמח. בית עבור בליינים עוד מהימים שגייז ממש לא היה מיינסטים, ויצרו שורה ארוכה של פעילויות מחווה ותמיכה בקהילה. האוויטה ובראשה עמד רוקח החלו לבלוט בקרב תיירות הגייז, הצמיחו נטוורקינג בתוך הקהילה והפכו למרכז תרבותי גאה. רוקח טיפח את הפוטנציאל הנפלא שקיים בקהילה, הוא ייצר קבוצות נטוורקינג, לקח חלק באירועי התרמה חשובים ואירועי תרבות רבים, נתן במה למובילי דעה שניסו את מזלם בקרב קהל הקהילה הגאה וכך הפך את המקום למקפצה עבור אומנים גאים צעירים מכל התחומים. הוא עומד בראש משרד פרסום, שיווק וקידום ייחודי לקהילה הגאה העונה לשם "לרלור" ואם זה לא מספיק הוא גם לומד קבלה כבר כמה שנים, בזמן שנותר הוא מעביר סדנאות להגשמה.
האוויטה תחגוג את בת המצווה שלה לאורך כל סוף השבוע הקרוב שיהיה גדוש במסיבות ונוטף זימה ואלכוהול. בליל חמישי תתקיים הופעה של מאיה בוסקילה שתגיע להרים לאוויטה לרגל בת המצווש ותשיק את הסינגל החדש "השתגעתי" על העמדה ינגן DJ מוטי סעדיה בסט האוס סקסי לאורך כל הלילה. בשישי קיי לונג ויואב ארנון מליין הפאנטסטיקו יארחו את DJ לואיג'י הבין לאומי, רזידנט ליין ה-WE העולמי. ובליל שבת יסגרו האוויטה את החגיגות בליל תרבות אותו תארח הפאשניסטה נונה שלאנט ובו יציגו תערוכת אומנות גאה שנוצרה במיוחד עבור יום ההולדת של הבר.

תגובות

להשאיר תגובה