שחקנית חדשה בעולם האופנה, מביאה בשורה חדשה ומרעננת לעולם האופנה הישראלי. שמבקשת Mabelle.K. אתר אופנה אינטרנטי שהושק לפני כשנה מציע קולקציות חדשות של מיטב המעצבים הישראליים המציגים אופנה בועטת ואורבנית.  כל פרטי הלבוש והאקססוריז המוצעים לרכישה באתר מדברים את אותה השפה העיצובית וסובבים סביב אופנה אורבנית בהשראת הרחוב, המגוון הרחב של המעצבים המקומיים שנמצאים כולם תחת לינק אחד מאפשרים להגיע לטוטאל לוק ייחודי כזה שמתאים לאקלים הישראלי. מבל.קיי הוקמה על מנת לספק מענה לצורך הבוער בקרב אוהבי האופנה ומכורי הסטייל להפסיק להתפשר על להיראות כמו כולם ועל איכות החומרים וכדי ליהנות מרכישת בגדים און-ליין.

באתר ניתן למצוא קולקציות חדשות של מותגי מעצבים ישראליים לדוגמת  SALON BERLIN, NATURE SUNGLASSES, MIRZA,C&R JEWELRY, T-BONE, M.K COLLECTION, МОЙ, ZENDIGI, ROCKVEROLL, SHOMS SWIMWEAR , ALABA SWIMWEAR, PINK IS FOR BOYS, SEVEN SEVENTY, FIOCCONERO ועוד.

הפריטים המוצגים באתר  נאספים מתוך הקולקציות החדשות של המעצבים ונבחרים בקפידה  בהתאם לרוח האתר.  ניתן למצוא פריטים איכותיים צעירים ובועטים בהשראת הרחוב האורבני ותואמים לאקלים המקומי,  בשלל סגנונות החל מפריטים קלאסיים חדשניים דרך פרטים בווייב רוקיסטי וסקייטרי ועד לפרטי ערב מוקפדים, הנבחרים במטרה להעניק  לצרכן את האפשרות לרכוש שלל פרטיי מעצבים במקום אחד.

האתר הוקם  לפני כשנה למרות ובגלל השוק הרווי באתרי מכירה שעוסק במכירת אופנה בכמויות תעשייתית בלתי מוגבלת, כמויות שמטרתן למקסם רווחים על חשבון טיב חומרי הגלם, התפירה ותחושת הייחודיות שפריט לבוש יכול להעניק. האתר מתכתב עם הצורך לקנות אופנה ישראלית והרצון לקדם את הכוחות היצירתיים והסגנון המובחן שקיימים בקרב המעצבים בארץ.

Mabellek ל- MIRZA..

על מנת לתמוך במעצבים הצעירים, מבל.קיי, בשונה מיתר הפלטפורמות הקיימות כיום, אינה גובה דמי מנוי חודשיים. יתרה מזו, האתר אף מתפעל עבור המעצבים את העמוד האישי שלהם ומקדם את הקולקציות המוצגות בו. כחלק מאותה תפיסת עולם, המחירים באתר זהים למחירים המוצגים בחנויות. זאת בכדי להתמקד בהעצמה ובפיתוח של המעצבים, ולהימנע מתחרות איתם. המיזם חרט על דגלו אופנה ושיק כחול-לבן, ומייסדיו מאמינים כי ההצלחה נמדדת בגדילה ובשגשוג של המעצבים.

Mabelle K מציעים משלוחים עד הבית, החלפות והחזרות חינם.
https://www.mabellek.com/

חולצה salon berlin МОЙ מכנס

תגובות

להשאיר תגובה