מעצב האופנה  מעוז דהאן מי שהפך בשנים האחרונות למעצב האופנה המועדף על סלבריטאי ארצנו, משיק דרך חדשה עם צמד הראפרים LFG  דהאן ילווה את השניים מקצועית, יעצב ויבנה עבורם לוקים ופריטים בלעדיים שילוו אותם בדרכם האמנותית החדשה.

דהאן, מביא את עולם המוזיקה אל המתפרה של מותג האופנה המקומי נובוריש דוג. דהאן שבשנים האחרונות היה אמון על לוקים אלמותיים של כוכבים רבים בניהם איתי תורג’מן, נטע ברזילאי וכמובן סטטיק ובן אל משיק שיתוף פעולה חדש  במהלכו יהיה המעצב הבלעדי של צמד הרפארים הפרובוקטיבי LFG  “החיבור בנינו נוצר כשהתחלתי להלביש אותם, מיד זיהיתי שמדובר בכשרונות ענקיים” מספר דהאן.  “כשהם הציעו לי ללוות אותם מקצועית לא חשבתי פעמיים.”

מי שמכיר את השם מעוז דהאן, ככל הנראה מכיר אותו כמעצב למותג נובוריש דוג ומי שמלביש את מיטב המפורסמים בישראל. אבל בימים האחרונים פתח דהאן בכיוון מקצועי חדש בעולם המוזיקה.  צמד הראפרים המבטיח LFG הפכו בימים האחרונים למיוצגים הראשונים של דהאן. דהאן שראה בשנים האחרונות לא מעט במות כמי שמלביש באופן קבוע אמנים כמו סטטיק ובן אל, גלעד כהנא, שלומי שבן ועוד רבים,  יכנס עם הצמד לאולפן הקלטות לעבודה על אלבום שיכלול חומרים מהכותבים המובילים בישראל, ושיתופי פעולה מפתיעים. “עולם המוזיקה לא זר לי,  אני חיי אותו כבר שנים רבות. גם על תקן המלביש למדתי המון בשנים האחרונות בתוך חדרי ההלבשה, חדרי הקלטה וחדרי חדרים” מוסיף דהאן.

החיבור בין השניים נוצר  בסטודיו של דהאן,  שם הוא מלביש את הצמד לאירועים חשובים, הופעות וצילומים ובחודשים האחרונים השלושה סיכמו פרטים אחרונים לקראת יציאה לדרך משותפת במהלכה מעוז יהיה המנהל המקצועי שלהם ויהיה אחראי על כלל ההיבטים המקצועיים בקריירה של השניים. “הרעיון לקחת את מעוז לניהול המקצועי שלנו הגיע דווקא מאיתנו.” מספר   קינג קיי (דניאל דוד)”מהיום שנכנסנו אליו לראשונה אפשר היה לומר שמדובר בבחור שמבין עניין, גם אם עדיין אין לו קבלות.  לקחנו סיכונים בעבר, אנחנו נמשיך וניקח סיכונים בעתיד, הבחירה במעוז היא בחירה שאנחנו בטוחים בה בעיניים עצומות”. מוסיף קיי.

הדרך החדשה של הצמד עם המנהל האופנתי, החלה כמובן בהפקת אופנה שצילם זהר שטרית ונותנת   הצצה לעולם הסטייל הראוותני והמוקפד של סצינת הראפ הניו יורקית,  סצינה שבאה לידי ביטוי ביצירות של הצמד.

“העבודה על האלבום החדש ועל הדרך האופנתית החדשה  עם מעוז כבר החלה ואנחנו מתכננים דברים מטורפים לקיץ.  אלבום עמוס בשיתופי פעולה מפתיעים, יצירות של אמנים שהם השראה עבורנו ואנחנו מקווים לכבוש כמה שיותר לבבבות”  מספר פרסי (רם בכר.)

תגובות

להשאיר תגובה