מותג האופנה 613 המותג הראשון בעולם שמחבר בין יהדות לאופנה מושק לרגל חגי תשרי

לראשונה בעולם, מושק מותג אופנה שמחבר בין עולם האופנה לציצית: מתוך השילוב המיוחד בין הערך של ציצית ובין התשוקה ליצירה, ולאופנה עכשווית, נוצר מותג 613ֿ

מותג 613 הגיע מתוך זיהוי צורך ורצון  לתת מענה לקהל רחב של יהודים בארץ ובעולם שאוהב להיראות טוב ולהרגיש טוב בבגדים נאים, אך במקביל רוצה לשמור על הזיקה ליהדות ולחיבור מהמקום שלו למצוות השם.

613 מסמל את נקודת החיים החזקה ביותר המתחדשת בכל שניה, אצל כל אחד. החזון של 613 הוא לאפשר לכל יהודי להתחבר לבגד הציצית, מתוך חווית אופנה מדויקת, למראה יומיומי או חגיגי.

עד היום אופנה ובגד הציצית לא ידעו ממש קשר וחיבור. מצב זה יצר קשיים לרבים לשלב בגד ציצית נוסף ללבוש הרגיל שלהם. אך הפעם מדובר על בשורה מהפכנית של ממש, חיבור מדויק בין שני עולמות, בין אופנה ייחודית עכשווית המשלבת בתוכה עקרונות הלכה של בגד הציצית המסורתי והקדום אשר מלא בערכים רוחניים ועם זאת, 613 מתאים לשומרי מסורת, לחובבי הדת, מקליל את הגישה בכל האמור למראה הדתי, שם דגש לפן האופנתי וברמה הפרקטית (יש לציציות כיסים נסתרים שניתן להכניסן לתוכם).

"EVERY SECOND -הסלוגן, הוא  ה-DNA  של המותג. כל רגע בחיים חשוב, כל שניה. על פי תורת ישראל, כאשר יהודי לבוש בבגד ציצית, הוא זוכה בכל רגע לשמירה עליונה ולערך נצחי, עליו נאמר "כאילו קיים את כל המצוות כולם" שהם 613 מצוות האמורות בתורה.

קולקציית הבכורה של המותג מושקת לרגל החגים. הקולקציה מורכבת מפרטי מעבר ופרטי חורף. בין הפריטים בקולקציה, גופיות בסטייל, חולצות משולבות חוטי ציצית מצמר, חולצות מכופתרות קלילות לעונת המעבר, חולצות טי קצרות או ארוכות,  וגם קפוצ'ונים וסווטשירטים לקראת החורף הבא עלינו לטובה.

 

 

 

 

 

 

 

 

ישנה גם קולקציית טי שירטים לילדים ובני נוער.

כל הפריטים בקולקציה מגיעים עם כיס פנימי בפיתוח מיוחד, המאפשר להכניס את חוטי הציצית אל תוך הכיס ביעילות ולקבל מראה אופנתי בנוסף למראה של החוטים בחוץ. גם כשהחוטים בתוך הכיסים, החולצה תכיל את כל המעלות. הן קיים כיס חיצוני אשר מיועד לכיבוס החוטים במכונת הכביסה ושומר על החוטים לאורך זמן. מדובר בנרתיק דוחה מים שניתן להכניס את החוטים לתוכו ולהדק בצמוד לבגד.  כיס זה ניתן במתנה עם כל בגד בכל רכישה.

בתורת ישראל נמצא מקורות רבים המתארים את המעלה העצומה של מצוות ציצית. כמו לדוגמא שכתוב: "כל הזהיר במצות ציצית זוכה ומקבל פני שכינה! "

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לשאלת הכשרות של החולצות בקולקציה עוד בשלב הרעיון התבצע מחקר הלכתי מעמיק בעזרתם של גדולי הרבנים, במסגרתו הקפידו מעצבי הקולקציה על הכללים ההלכתיים. השמירה על אותם הכללים, היא זו שסללה דרך לפיתוח ועיצוב הקולקציה. התוצר הסופי, עוצב בהקפדה בנוגע לגודל הבד, גודל הפתחים המיועדים לציציות, מיקום הנקב וכשרות החוטים: הרכב החוטים, טווייתם וקשירתם, צריכים להיעשות על ידי יהודים שומרי תורה ומצוות.

לאחר מכן, עם שילוב דוגמאות תפורות, פנו צוות המחקר ופיתוח של החברה לרב הרב מאור כהן לצורך בדיקה הלכתית מקיפה. התוצר הסופי נבדק וקיבל את הסכמתו של הרב מאור שאף כתב חיבור הילכתי מיוחד בנושא ואף ניגש הרב מאור אל הראשון לציון, הרב יצחק יוסף, עם אותן דוגמאות בכדי לקבל מכתב כשרות והסכמה. (הטפסים באתר החברה).

טווח מחירי קולקציית 613:

חולצות מכופתרות ארוכות 479-499 ₪ , טי שירטים 279-349 ₪, גופיות 269 ₪, קפוצ'ונים 499 ₪, סווטשירטים 379-479 ₪, טווחי מידות הקולקציה S-XL , טי שירטים  ילדים ונוער מגיל 3 ומעלה 219 ₪

את קולקציית 613 ניתן לרכוש באתרפייסבוקאינסטגרםפרטים בטלפון 072-3932613

תגובות

להשאיר תגובה